šeštadienis, gegužės 8 d.
Jums per 30? Išmoksite anglų kalbos per 30 dienų
tiesa.com

Šiandien nusprendėme pakalbinti „Kova su Kalba“, „Mąstymo Metodika“, „Mokymosi Strategijos“ autorę. Šios knygos jau padėjo virš 50 tūkst. žmonių išmokti anglų kalbos.

Dorota Dovda sukūrė efektyviausią užsienio kalbų mokymosi sistemą (apie ją galite skaityti čia) ir kas dieną sulaukia vis daugiau norinčių prisijungti prie užsienio kalbų mokymų.

– Kodėl žmonės neišmoksta angliškai iki 30?

– Jeigu bandei mokytis savarankiškai – nuleidai rankas, nes sunku mokytis. Žmogus turi būti ‘’plieninių nervų’’, kad mokytusi, kai jam nesiseka ne dienomis, savaitėmis, o mėnesiais. Jeigu turėjai anglų kalbos mokytoją, bet neišmokai – mokytojas nebuvo tinkamas. Jeigu nesimokei – tai ir liko svajone, kuri rodos neišsipildys. Vis dėlto visi mes turime tą slaptą norą išmokti anglų kalbos. Tam, kad išmoktum reikia gero mokytojo šalia. Jeigu jo nėra – nebus jokių gerų, greitų, efektyvių rezultatų.

– Kodėl žmonės nepradeda mokytis anglų kalbos?

– Dažniausiai žmonės, kuriems jau virš 30 nuleidžia rankas. Galvoja, kad yra per seni išmokti anglų kalbą. Neturi atminties, nėra pajėgūs tam. Tai yra didžiulė nesąmonė, nes visi mes turime savo susigalvotas priežastis. Jaunesni nepradeda, nes neturi laiko. Vyresni, nes neturi sveikatos. Ištiesų tai tik pasiteisinimai. Skirtingo amžiaus žmonės susigalvoja skirtingų priežasčių. Aš turiu labai daug mokinių, kuriems virš 40, virš 50 ir jie išmoko susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Džiaugiuosi, kad tokių mokinių kas dieną atsiranda vis daugiau ir daugiau. Žmonės nori keisti savo gyvenimus ir viskas įmanoma. Reikia tik nustumti savo mintis į šalį ir pradėti veikti.

– Kokias didžiausias klaidas daro vyresnio amžiaus žmonės?

– Bando mokytis savarankiškai. Kai esi vyresnio amžiaus – negali mokytis savarankiškai. Todėl, kad švaistysi laiką. Jeigu jau pasiryžai pradėti mokytis – mokykis tik tai, kas efektyvu. Tada iškyla klausimas: o kas yra efektyvu? Šią informaciją gali papasakoti tik žmogus, kuris pats moka ne vieną užsienio kalbą. Vieną užsienio kalbą tu gali ir ‘’iškalti’’ jeigu ‘’sukiesi’’ toje sferoje, kas dieną kartoji tą patį – to neįmanoma pamiršti. Jeigu žmogus moka daugiau nei vieną užsienio kalbą - tai jau ne sėkmė ir ne kalimas, tai juodas darbas. Todėl patarimų reiktų klausyti tik tų žmonių už kuriuos kalba jų pasiekimai. Dar vienas svarbus momentas – neleisti sau skęsti abejonėse. Pasimokykit anglų kalbą bent vieną savaitę ir pažiūrėsit ką pasiekėt. Žmonės tiek daug laiko praleidžia savo mintyse ir tiek mažai ištikrųjų veiksmuose. Mintys – tai ne veiksmai. Pradėsit mokytis ir tada nuspręsit ar norit toliau mokytis ar ne, bet tai gili duobė. Prisimeni ką tau sakė kiti, ką pats sakai sau, prisimeni prašvaistytus metus ir visumoje supranti, kad gyveni praeityje, o ne dabar.

[7399] 

– Kur galima rasti geros informacijos?

– Dažnai suaugę žmonės ieško informacijos internete. Bet patys žinote, kad niekada jokia gera informacija apie tai kaip mokytis anglų kalbą nebus talpinama nemokamai. Už ją reikia mokėti. Tai yra faktas. Jeigu nori išmokti anglų kalbos greitai ir lengvai, yra žymiai efektyviau susimokėti už kokybiškus mokymus ir tikrai išmokti. Aš tai sakau iš patirties, nes pati, ką sukūriau tai tik per juodą darbą, per įvairiausius eksperimentus susigalvotus. Per begalę prašvaistytų valandų supratau ką reikėjo daryti kitaip.

Žiauriausia, kai žmonės švaisto dar vienus savarankiško mokymosi metus, per kuriuos išmoksta papildomus penkis žodžius. Žodžius, kurių nemoka įdėti į sakinį, ištarti ir taisyklingai išreikšti minties.

Žodžiai tai labiausiai ieškomas dalykas, turbūt būtent dėl šios priežasties tapo ir labiausiai klaidinančiu. Žmonės galvoja atradę aukso gyslą, kai randa žodžių sąrašus. Bet vis pamiršta, kad jų mokytis nemoka, sekančią dieną pamiršta, o po to sako, kad anglų kalbos neįmanoma išmokti. Net jei aš tokį sarašą dabar išdėstyčiau, ar Jūs juos išmoktumėt? Ne. Išmoktumėt tik tada jeigu papildomai perskaitytumėt mano pirmas tris knygas - „Kova su Kalba“ , „Mąstymo Metodika“ , „Mokymosi Strategijos“ . Būtent jos ir atskleidžia visas efektyviausias mokymosi technikas. Jas galite įsigyti tik pas mane, susisiekę puslapyje - https://www.facebook.com/dorotadovda/

Neįmanoma anglų išmokti tik tiems, kurie nežino kaip mokytis.

[7400] 

– Kodėl žmonės nuleidžia rankas sulaukę 30?

– Dažnai žmonės tiesiog neturi ryžto. Aš džiaugiuosi, kad turiu vyresnio amžiaus mokinių ir jų atsiranda vis daugiau. Žmonės, kuriems virš 30 tai žmonės, kurie tiesiog rizikuoja ir suteikia sau dar vieną šansą. Juk taip sunku patikėti kažkuo, kai tau šimtą kartų nesisekė iš eilės. Labai dažnai žmonės galvoja, kad mokytis gali tik jaunesni. Jie labai klysta. Juk yra tiek daug inteligentiškų senolių. Kodėl jie tokie? Nes pasirinko tokiais būti. Tokių nedaug, bet jų yra. Jie keliauja, nesėdi namie, nesiskundžia gyvenimu, vis dar bando atrasti save. Smagu, kad ir mokinių tokių turiu, vis gaunu žinutes į facebook kokie laimingi, kad išvyko ir susikalbėjo angliškai. Vėlgi tam reikia tiesiog pradėti. Negalvoti, o imti ir pradėti mokytis anglų kalbos. Čia žmogus pats privalo ‚‘‘suimti save į rankas‘‘ ir nelaukti stebuklo, nes niekas gyvenimo už Jus nepakeis.

Tas jausmas, kai sugebi susikalbėti angliškai svetimoje šalyje yra nepakartojamas. Tai gali paliudyti visi. Jaunesni, vyresni. Visi žmonės nori jausti pasitikėjimą savimi, laimę, džiaugsmą. Net sugebėjimas užsisakyti maisto, susimokėti už viešbutį, pasakyti kelis gražius žodžius – suteikia didžiulę laimę. Aš pati jaučiu tą laimę kas dieną, nes kas dieną bendrauju su užsieniečiais.

Mano internetiniuose anglų kalbos kursuose patogu mokytis, nes galima mokytis iš bet kurios pasaulio vietos. Tai yra žymiai efektyvesnis būdas nei realūs grupiniai kursai. Mano 90% mokinių yra atėję iš grupinių kursų ir yra visiškai nusivylę neefektyviu mokymu. Tiesiog dalinuosi tuo, ką girdžiu iš savo mokinių. Kad mokytojai nepatenkina lūkesčių, daug laiko praleidžia, kol nuvyksta. Laikui bėgant nepatinka žmonės su kuriais mokosi arba pats mokytojo dėstymo būdas.

– Kodėl jau virš 50 tūkst. žmonių pasirinko būtent Jūsų anglų kalbos mokymus?

– Taip yra todėl, nes mano anglų kalbos mokymai yra patys efektyviausi visame internete. Aš išmokau susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Tai yra ne stebuklas, tai yra didžiulio mano asmeninio darbo rezultatai. Patikėkite, jeigu Jūs sėdėtumėt kas dieną po penkias valandas prie knygų – anksčiau ar vėliau suprastumėt dalykus, kurių niekada nesupras žmonės, kurie šios patirties neturi.

Mano anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių kalbų mokymuose:

 Mokosi žmonės nuo 14 – 60 metų, nes amžius tai ne kriterijus. Svarbiausia tikrai norėti išmokti.

 Yra intensyvaus ir lėtesnio mokymosi programos.

 Mokymosi programos skirtos visiškai nieko nemokantiems, pažengusiems ir stipriai pažengusiems. Kiekvienam žmogui paskiriama individuali mokymosi programa pagal esamas problemas.

 Nurodomas rekomenduojamas mokymosi laikas pagal darbo tvarkaraštį.

 Sudaromas individualus mokymosi planas. Pagal žmogaus žinių lygį.

 Laisvas mokymosi tvarkaraštis. Galite mokytis dieną, naktį.

 Sutaupote labai daug laiko, nes nereikia važiuoti pas mokytoją į namus arba į grupinius kursus.

 Nereikia laukti eismo spūstyse, gaišti laiką.

 Nereikia derinti mokymosi laiko, nes patys pasirenkate kada ir kiek mokytis.

 Gaunate profesionalius patarimus kaip gerinti anglų k., ispanų k., norvegų k., italų k., vokiečių k., žinias.

 Neprarandate ryšio su mokytoju, nes mokytojas visuomet stebi Jūsų progresą.

 Mokytojas pataria kaip mokytis žodžius. Išdėsto efektyviausius žodžių mokymosi metodus.

 Gaunate mano asmeninį sudarytą vadovėlį.

 Gaunate mano parašytas populiariausias, skaitomiausias knygas, pamokas, kurios padėjo jau virš 50 tūkst. žmonių.

 Išmokstate susikalbėti norima užsienio kalba jau per pirmą mokymosi mėnesį.

 Laiko skirti reikia 2-3 val. per savaitę norinti išmokti susikalbėti angliškai po mėnesio.

 Jeigu norite susikalbėti angliškai po dviejų mėnesių – per savaitę reiks skirti nuo 30 min iki 1,5 val.

 Jeigu per tris mėnesius – per savaitę reiks skirti tik 1 valandą.

Primenu, kad norint pasiekti tokį rezultatą reikia turėti specialistą šalia savęs. Mokydamiesi savarankiškai privalėsite praleisti tiek laiko, kiek leisdavau aš. Nes tu nori nenori leidi daug laiko, kai nežinai kas yra tikrai veiksmingai, o ko tikrai neverta daryti. Todėl vienaip ar kitaip mokydamiesi savarankiškai labai daug valandų tiesiog iššvaistysite veltui, kaip iššvaisčiau aš praeityje, kai man buvo 15 m.

Visi žmonės, kurie pradeda mokytis – išmoksta, nes mano tikslas yra išmokyti visus.

Pavyzdinė anglų k. video pamoka ir jau virš 50 tūkst. žmonių išmokusių anglų kalbą pagal mano sukurtą efektyviausą užsienio kalbų mokymosi sistemą. Visuomet sakau, jeigu žmogui aiški ši pamoka – bus aiškios visos kitos mano pamokos. Todėl abejoti ar pajėgsite tikrai nereikia, nes pajėgsite išmokti.

– Kodėl žmonės privalo mokytis anglų kalbos?

– Kas dieną gaunu įvairių žmonių padėkas. Didžioji dalis padėkų susijusi arba su darbų pakeitimu, didesniais pinigais arba su kelionėm. Tai dvi pagrindinės priežastys kodėl žmonės mokosi ir privalo mokytis užsienio kalbų. Mano mokiniai išmoksta susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Tam reikia klausyti visų mano patarimų, nuorodų, pastebėjimų. Žmogus turi šalia savęs žmogų, kuris žino ko tikrai nereikia daryti ir ką tikrai reikia daryti, kad pasiektum norimą rezultatą. Todėl mano mokiniai nešvaisto laiko. Jie mokosi ir išmoksta susikalbėti angliškai per 30 dienų. Pakeičia darbus, uždirba daugiau, pradeda keliauti ir niekaip negali sustoti džiaugtis gyvenimu. Vietos greitai užsipildo, todėl jeigu tikrai norite mokytis dėl mokymų kreipkitės privačia žinute - https://www.facebook.com/dorotadovda/ .

Pradėkite keisti savo gyvenimą šiandien, o ne rytoj.

[7401]

2017 06 28 08:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt