pirmadienis, sausio 17 d.
Juoda katė tarp garsių vyrų: Ž. Žvagulis R. Kirilkinui grasino kai ką nurauti?
Alfa.lt
Alfa.lt montažas
Ž. Žvagulis, R. Kirilkinas

Nauji metai prasidėjo nauju skandalu pramogų pasaulyje – atlikėjas Ruslanas Kirilkinas, neseniai sulaukęs žiniasklaidos dėmesio dėl netikėtai atšaukto naujametinio pasirodymo, paskelbė iš galimai Žilvino Žvagulio gautą žinutę, kurioje hito „Alaus danguje nėra“ autorius grasina jaunesniam savo kolegai.

Neseniai nemažo žiniasklaidos dėmesio susilaukė Šiaulių viešbutyje ir bare „Grafaitė“ turėjęs vykti naujametinis renginys, mįslingai žlugęs dėl to, kad jame dėl iki šiol neaiškių priežasčių nutarė nepasirodyti pagrindinė vakaro žvaigždė – R. Kirilkinas. Atlikėjas spaudai nutylėjo, kodėl atsisakė dalyvauti renginyje, dėl kurio jau buvo sutarta, o renginio organizatoriai atskleidė, kad R. Kirilkinas jiems vėliau parašė, esą tokiam renginiui „Grafaitei“ tinkamas ir Ž. Žvagulis, tarsi „atsarginis variantas“.

Panašu, kad pastarasis atlikėjas, ne savo noru įveltas į pastarąją istoriją, pajautė nemažą nuoskaudą. Bent jau taip galima suprasti iš R. Kirilkino paviešintų gautų žinučių, kurių siuntėjas, bent pagal pavadinimą, yra ne kas kitas, o pats Ž. Žvagulis.

Kartu su R. Kirilkinu dalyvavęs „Žvaigždžių duetuose“ ir ne viename kitame projekte, patyręs atlikėjas savo kolegai pažėrė ir keiksmažodžių, ir grasinimų – Ž. Žvagulis (jei žinutes rašė tikrai jis) R. Kirilkinui teigė, kad laukia žinučių kopijų iš nenusisekusio renginio organizatorių ir, jei žinutėse tikrai buvo paminėtas, ketina pasigauti R. Kirilkiną ir atlikti tam tikrus nemalonius smurtinius veiksmus.

„Bėk bėk b*** toli. Pažadu artimiausiu metu nuplėšiu tavo *** ir sukišiu į tavo ***“, – drąsių, tačiau ne itin korektiškų pažadų R. Kirilkinui negailėjo žinučių autorius.

Su Ž. Žvaguliu portalui šeštadienį vakare susisiekti nepavyko, tad klausimas, ar išties žinomas atlikėjas rašė šias žinutes, kol kas lieka neatsakytas.

2022 01 01 20:38
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt