sekmadienis, balandžio 11 d.
„Juodasis penktadienis”: žmonės pirko internetu
tiesa.com

Žmonės, susivilioję dosniomis „Juodojo penktadienio” nuolaidomis, neišeidami iš namų pirkiniams išleido 1 milijardą svarų.

 Parduotuvių darbuotojai didžiuosiuose prekybos centruose liko nustebę, kai nesulaukė tokio žmonių antplūdžio, kokio tikėjosi po praėjusių metų.

Vietoj to, kad stumdytusi eilėse su kitais žmonėmis, nuolaidas medžiojantys žmonės iš pačio ryto sėdo prie savo kompiuterių ekranų ir apsipirkinėjo internetinėse parduotuvėse.

Manoma, jog apie 500 tūkst. žmonių apsipirkinėjo „Argos” internetinėje parduotuvėje, o „Curry’s PC World” internetinėje parduotuvėje prekių įsigijo apie pusė milijono žmonių.

„Barclaycard” pranešė, jog iš viso per dieną buvo išleista apie 2,9 milijardų svarų, įskaitant ir tuos pirkinius, kuriems nebuvo taikomos „Juodojo penktadienio” nuolaidos.

Tikimasi, jog per visa šį savaitgalį ir „Cyber Monday” (nuolaidos taikomos tik perkant internetu) pirkėjai išleis daugiau nei 4 milijardus svarų.

Pasak ekspertų, toks išlaidavimas susijęs su pasikeitusiais vartotojų įpročiais. Internetinės parduotuvės suteikia progą įsigyti prekę neišeinant iš namų, o pasiruošimas žiemos šventėms ir Kalėdinių dovanų paieškos prasideda itin anksti.

2016 11 26 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt