pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Jūra paauglius įstūmė į mirties gniaužtus (vaizdo įrašas)
tiesa.com

Kai kuriose Jungtinės Karalystės dalyse šalies krantus skalaujanti jūra dėl staigių potvynių ir atoslūgių gali būti itin pavojinga – tai įrodo kelios gelbėjimo operacijos pastarosiomis dienomis.

Pietvakarių Anglijoje dėl šios priežasties gelbėtojai du kartus skubėjo į pagalbą nepilnamečiams, kurių gyvybėms stichija kėlė pavojų.

Devono grafystėje esančio Bideford’o miesto paplūdimyje iš pradžių į bėdą pateko trys mergaitės, kurios laisvalaikį pajūryje leido plaukiodamos banglentėmis. Netikėtai kilus atoslūgiui jos vandens buvo nuneštos toliau į jūrą ir negalėjo sugrįžti į krantą.

Mergaitėms į pagalbą suskubo tėvas, tačiau ir jis pateko į bėdą, o šią situaciją išvydęs praeivis iškvietė gelbėtojus. Šie vaikus ir vyrą pasiekė specialia valtimi ir saugiai pargabeno juos į krantą.

Tuo tarpu porelės paauglių gyvybėms toje pačioje vietoje kiek vėliau sukėlė staigus potvynis. Berniukas ir mergina paplūdimiu nuėjo iki uolų, o tuomet pakilęs vanduo užtvėrė jiems kelią eiti bet kuria kryptimi. Paaugliai spėjo pakviesti gelbėtojus, atvykus jiems vaikai buvo permirkę ir slėpėsi nedideliame urve.

Juos gelbėtojai parplukdė iki valties ir ja pargabeno į krantą.

„Šioje šalies dalyje potvyniai ir atoslūgiai yra labai greiti ir galingi, reikia turėti tai galvoje“, – įspėjo poilsiautojus gelbėtojų atstovas Martin’as Cox’as.

Pietvakarių Anglija dėl savo gamtos grožio ir puikių paplūdimių yra viena iš patraukliausių poilsio vietų JK gyventojams.

Šiemet pirmosios aukos jūra čia pareikalavo itin anksti – balandžio viduryje Dorsete nuskendo 5 metukų mergaitė.

Pirmoji karščio auka: nuskendo mažylė

2018 06 05 15:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt