sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Jurgita Jurkutė viešai pasidalijo skaudžiais išgyvenimais
tiesa.com

Lietuvos aktorė, TV laidų vedėja ir viena iš gražiausių šalies moterų Jurgita Jurkutė prabilo prieš didžiulę auditoriją prabilo apie tai, kaip ją paveikė savižudybės artimoje aplinkoje.

Žinoma moteris anksčiau apie tai kalbėjo Vilniuje įvykusioje patirčių dalijimosi konferencijoje TEDxVilnius, o dabar įrašas jos kalbos įrašas plinta internete.

J. Jurkutė vaizdo įrašą paskelbė savo asmeninėje „Facebook“ paskyroje.

Kaip atrodo viena iš pagrindinių Lietuvos problemų – savižudybė – J. Jurkutę palietė iš labai arti: savo noru iš gyvenimo pasitraukė jos tėvas, o vėliau – ir kolega televizijoje bei teatro scenoje Vytautas Šapranauskas.

„Penkis metus gyvenimas mane ruošė šiai kalbai. Keletą mėnesių aš ruošausi jai pati. Sąmoningai ir atsakingai.

Tai, ką išgirsite, nebus lengva.

Tačiau tai bus tiesa, kurioje mūsų šalis gyvena jau ilgus metus. Aš taip pat išgyvenau ilgus metus tylos ir daugybės tamsių, sunkių jausmų...

Bet šiandien mano širdyje vėl šviečia pati ryškiausia saulė. Ji tokia stipri ir tokia karšta, kad gali sklisti begaliniu spinduliu. Tad priimkit mano žinią. Ji nesikandžioja – ji tikra. Ji sukrečianti, bet ji reali. Ji nešanti šviesą, nes be jos aš tiesiog nemokėčiau gyventi. Priimkite mane, kaip „širdies žinučių paštininkę“.

Atvirą, nuoširdžią, kažkada sužeistą, o šiandien ir vėl tvirtai stovinčią ant žemės ir besibeldžiančią į jūsų širdies duris. Ar kas nors yra namuose....? Atvekit duris ir būkit patys paštininkai.

Dalinkitės šia žinia ir čia, ir už jūrų marių.

Nuoširdus ir stiprus apkabinimas visiems, kurie man padėjo ruoštis, kurie palaikė ir kurie rašote laiškus“, – kalbėjo J. Jurkutė.

2016 05 04 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt