pirmadienis, birželio 1 d.
Jūroje iš kruizinio laivo iškritusi britė išgyveno
tiesa.com

Savaitgalį iš Adrijos jūra plaukiančio kruizinio laivo iškrito viena keleivė – pusamžė britė, kuri sugebėjo išgyventi, nors gelbėtojų teko laukti beveik pusę paros.

Nelaimė įvyko šeštadienį apie vidurnaktį už maždaug 100 kilometrų nuo Kroatijos krantų. Į Veneciją plaukusiame kruiziniame laive „Norwegian Star“ buvusi britė Kay Longstaff pernelyg persisvėrė per galinį bortą ir iškrito į vandenį.

Pasigedus moters buvo peržiūrėtos laivo vaizdo stebėjimo kameros, kurios užfiksavo įvykį. Pagal jo laiką buvo nustatyta ir gana tiksli lainerio pozicija tuo metu, kai keleivė iškrito. Šioje teritorijoje ir vykdytos paieškos.

Po 10 valandų trukusių paieškų jos pasisuko daugeliui netikėta linkme – didžiulei gelbėtojų nuostabai K. Longstaff rasta gyva, nors ir labai išsekusi. 46 metų britę aptiko ir į krantą pargabeno Kroatijos pasieniečių laivas.

„Esame laimingi išgelbėję žmogų“, – sakė pasieniečių įgulos nariai.

K. Longstaff tikino, kad išsilaikyti vandenyje jai padėjo joga ir dainavimas – tai atitolino nuo blogų minčių.

Ekspertai tikina, kad šiuo atveju nelaimėlei išgyventi padėjo ne tik pozityvios mintys, bet ir tai, kad tuo metu regione jūra buvo rami ir šilta – vandens temperatūra siekia apie 28 laipsnius šilumos.

Be to, primena profesorius Mike’as Tipton’as, moters kūne riebalų masė įprastai sudaro didesnę dalį nuo bendros masės, o tai leidžia ilgiau išsilaikyti vandens paviršiuje bei išlaikyti šilumą.

Įvykis tiriamas, išgelbėta keleivė nugabenta į ligoninę.

[TW=https://twitter.com/Neil_Gibson/status/1031440706148163584]

[TW=https://twitter.com/Solarglide/status/1031426369497051136]

2018 08 20 14:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt