trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
K. Brazauskienė apie kovą su vėžiu: sužinojusi šoko nepatyriau, bijau skausmų
tiesa.com
Dmitrijus Radlinskas
Kristina Brazauskienė

„Mirti nebijau. Bijau mirti skausmuose, kad man skaudės. Aš mačiau, kaip mano vyrui skaudėjo. O mirti? Mes visi mirsime“, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs Kristina Brazauskienė.

70-metei verslininkei, pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos prezidento Algirdo Brazausko našlei K. Brazauskienei, atrodytų, netrūksta nieko – gyvenimas aprūpintas, ji daug keliauja, džiaugiasi anūkais, dažnai sulaukia komplimentų. Tačiau kaip nepritrūkti drąsos ir optimizmo tuomet, kai gydytojai paskelbia kitiems mirties nuosprendžiu tampančią vėžio diagnozę?

„Kuo daugiau gerų emocijų, tuo jaučiuosi stipresnė“, – sakys Kristina. Prieš metus moteris sužinojo, kad serga odos vėžiu vadinama melanoma. Kristina pasakos esanti dėkinga draugei, atostogų metu pastebėjusiai neįprastą apgamą.

Kristina neslėps visada mėgusi saulę, tačiau spės, kad melanoma susirgo ne vien dėl pomėgio saulės vonioms. „Manau, kad nuo streso ir nuo nervų. Pastaruoju metu po Algirdo mirties jūs ir patys žinote, kiek mane persekiojo, kiek man sveikatos kainavo...“ – sakys K. Brazauskienė.

Kitų metų birželį – dešimtosios Algirdo Mykolo Brazausko mirties metinės. Pasak Kristinos, tik pastaruosius kelerius metus ji pradėjo atsigauti po vyro mirties. Ir štai dabar – vėl išbandymas.

Gyvenimo laida „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

2019 10 14 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt