ketvirtadienis, gruodžio 2 d.
K. Jenner: T. Scottas apie žuvusius koncerte sužinojo tik po pasirodymo
Alfa.lt
Scanpix
Kylie Jenner ir Travisas Scottas

Kylie Jenner atsakė į kritiką dėl mylimojo Traviso Scotto koncerto, kuriame žuvo 8 žmonės. Garsenybė teigė, kad reperis „nežinojo apie aukas“ ir dėl to tęsė koncertą, skelbia Page Six.

K. Jenner, kuri koncerte dalyvavo kartu su dukrele Stormi, tikino, kad joms neteko pamatyti koncerte susidariusios spūsties, dėl kurios buvo sutrypti žmonės ir buvo daugiau nei 300 sužeistųjų.

„Aš noriu pasakyti, kad mes nežinojome apie mirusius žmones, kol to nepaskelbė naujienų portaluose po koncerto. Jeigu būtume žinoję, nebūtume tęsę pasirodymo“, – instagrame po tragedijos rašė K. Jenner.

„Žuvusiųjų šeimoms siunčiu didžiausią užuojautą šiuo sudėtingu laiku. Melsiuosi, kad išgytų visi, kurie buvo paveikti“, – tęsė garsenybė.

K. Jenner, kuri šiuo metu laukiasi antrojo vaikelio, sakė, kad kartu su T. Scottu jaučiasi „pažeisti“ dėl įvykusio nelaimingo atsitikimo.

„Mano mintys ir maldos yra su tais, kurie parado savo gyvybes, buvo sužaloti ar kitaip paveikti šio įvykio. Ir taip pat T. Scottui, kuriam labai rūpi jo gerbėjai ir visa Hiustono bendruomenė“, – rašė K. Jennner.

Garsenybė sulaukė nemažai kritikos dėl paskelbto vaizdo įrašo, kuriame nufilmavo greitosios pagalbos automobilį skubantį pas nukentėjusius.

T. Scottas sekmadienį pasidalijo jautriu vaizdo įrašu, kuriame sureagavo į kritiką dėl pratęsto pasirodymo, kol gerbėjai šaukė „sustabdykite šou“.

2021 11 08 18:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt