pirmadienis, sausio 17 d.
K. Kardashian atskleidė vestuvių su T. Barkeriu planus
Alfa.lt
Scanpix
Travisas Barkeris ir Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian atskleidė būsimų vestuvių su būgnininku Travisu Barkeriu planus, skelbia Dailymail.

Garsenybė jau nusamdė renginių planuotoją Mindy Weiss, kuri su Kardashian šeima dirba nuo pat pirmojo Kim Kardashian gimtadienio.

„Tai nebus didelė ceremonija, joje dalyvaus tik artimiausi draugai“, – teigė K. Kardashian ir atskleidė, kad susituokti planuoja šiemet.

„Nors Kourtney susituokti nori greitai, akivaizdu, kad vestuvių planavimas užtruks“, – sakė šaltinis ir pridūrė, kad Kourtney mama Kris Jenner prisideda prie šventės organizavimo.

Pasak šaltinių, Kris, Mindy ir Kourtney „šventę planuoja kartu“. „Kourtney yra atsipalaidavusi ir nejaučia nerimo dėl kiekvienos detalės. Travisas taip pat prisideda, bet jis leidžia Kourtney nuspręsti daug dalykų ir nori, kad tai būtų jos diena“, – pasakojo šaltiniai.

„Aš pažįstu Kris 40 metų. Aš kūriau kvietimus jos pirmajam vyrui. Aš pažįstu šeimą ir padėjau jai, kai vyko Kim pirmojo gimtadienio šventė“, – teigė renginių planuotoja Mindy.

„Visgi Kris tuomet viską padarė. Aš tik padėjau. Ji labai kūrybiška ir moka organizuoti vakarėlius“, – pridūrė Mindy.

Kourtney su buvusiu vyru Scottu Disicku augina tris vaikus – 12 metų Masoną, 9 metų Penelopę ir 7 metų Reigną.

Travisas kartu su buvusia žmona Shanna Moakler augina dvi dukras – 18 metų London ir 16 metų Alabamą.

Pora susižadėjo praėjusių metų spalio mėnesį. Travisas pasipiršo garsenybei Montecito paplūdimyje saulėlydžio metu tarp rožių žiedlapių ir žvakių.

2022 01 05 18:13
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt