ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
K. Kardashian gerbėjai išsigando jos nuotraukoje pamatę keistą objektą
Alfa.lt
Scanpix
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian gerbėjai išsigando, kai savaitgalį garsenybės asmenukės fone pastebėjo „baisų“ objektą, skelbia Mirror.co.uk.

43 metų realybės televizijos žvaigždė vakar vakare savo „Instagram Story“ paskelbė nuotrauką, kurioje ji pozuoja veidrodyje, kaip manoma, savo namuose Kalifornijoje.

Nuotraukoje „Kardashians“ žvaigždė vilkėjo dviratininko striukę, o apačioje – suknelę, o prie šio įvaizdžio priderino juodus batus ir akinius nuo saulės.

Tačiau kai kurių gerbėjų dėmesį atitraukė „baisi“ lėlė, kuri buvo matoma už garsenybės nuotraukoje. Objektas buvo matomas kitoje koridoriaus pusėje.

Nuotrauka vakar buvo pasidalyta „Reddit“ platformoje, kur nuo to laiko kilo klausimų apie objektą, kuris buvo matomas ant stovo vitrinoje.

Vienas žmogus paklausė: „Kas, po velnių, yra kampe už jos?“ Kitas atsakė į Kourtney asmenukę: „[Kas, po velnių] yra ta įstiklinta statula galiniame kampe?“

Keletas žmonių pasiūlė, kad tai animatroninė lėlė iš „It's a Small World“pasivažinėjimo Disneilende, o vienas teigė, kad Kourtney anksčiau ją gavo per Kalėdas.

„Neįsivaizduoju, kad vidury nakties nusileisčiau laiptais su tuo daiktu šalia. Mane ištiktų širdies smūgis“, – apie eksponuojamą lėlę rašė kitas asmuo.

Vienas žmogus rašė: „Tai taip baisu. Aš net neišeičiau iš savo kambario, jei turėčiau tai praeiti.“ Kitas pasakė: „O mano siaube.“ Dar kitas rašė: „Turtingi žmonės tokie keisti.“

Senovinį atminimo daiktą vienas asmuo palygino su tariama persekiotoja lėle Annabelle, kuri įkvėpė filmo franšizės „Užbūrimas“ personažą.

Nors ne visiems tai patiko, kai kurie žmonės teigė, kad norėtų tokio daikto savo namuose. „Jei būčiau turtingas, aš irgi to norėčiau“, – sakė vienas žmogus. Kitas rašė: „Manau, kad tai miela!“

Lėlę, kuri matoma vilkinti baltą aprangą su gobtuvu, Kourtney padovanojo jos mama Kris Jenner (66) kaip Kalėdų dovaną 2018 m.

Pranešama, kad Kourtney buvo įteiktos dvi lėlės iš legendinio pasivažinėjimo, kurio metu pramogų parko svečiai leidžiasi į kelionę laivu, kai jie žiūri, kaip dainuoja skirtingoms kultūroms atstovaujančios lėlės.

Kaip tuo metu pranešė Bustle, Kourtney apie dovanas sakė: „Vienintelė dovana, kuri kada nors privertė mane verkti. Mano mama man ją atnešė iš „Tai mažas pasaulis Disneilende“.

2022 07 13 16:41
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt