trečiadienis, liepos 6 d.
K. Kardashian instagrame pasikeitė savo pavardę
Alfa.lt
Scanpix
Travisas Barkeris, Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian pirmadienį oficialiai pakeitė savo pavardę socialiniame tinkle „Instagram“, savaitgalį ištekėjusi už Traviso Barkerio per prabangią vestuvių ceremoniją Italijoje, skelbia Pagesix.

Realybės žvaigždės biografijoje dabar rašoma: „Kourtney Kardashian Barker“.

Kol kas neaišku, ar ji teisėtai pakeitė pavardę, ar planuoja tai padaryti artimiausiu metu.

43 metų K. Kardashian ir 46 metų T. Barkeris pasakė „taip“ per pasakišką vestuvių šventę Castello Brown mieste sekmadienį, praėjus savaitei po to, kai jie legaliai susituokė Santa Barbaroje, Kalifornijoje.

Jie taip pat turėjo Las Vegase vestuvių ceremoniją, kuri nebuvo teisiškai įpareigojanti.

K. Kourtney motina Kris Jenner ir jos seserys Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kendall Jenner ir Kylie Jenner dalyvavo poros itališkose vestuvėse.

Visa šeima vilkėjo „Dolce & Gabbanos“ drabužius, įskaitant nuotaką, kuri apsivilko trumpą baltą suknelę su Mergelės Marijos atvaizdu puoštu šydu.

Kourtney vaikai – sūnus Masonas (12), dukra Penelope (9) ir sūnus Reignas (7), kurį ji dalijasi su buvusiu vyru Scottu Disicku, – dalyvavo ceremonijoje.

36 metų S. Disickas nedalyvavo, nes, kaip pranešama, negavo Kourtney kvietimo.

T. Barkerio sūnus Lendonas (18) ir dukra Alabama (16), kuriuos „Blink-182“ būgnininkas dalijasi su buvusia žmona Shanna Moakler, matė savo tėčio vestuves. 23 metų podukra Atiana De La Hoya taip pat buvo šalia muzikanto per didžiąją dieną.

Tai yra pirmoji Kourtney santuoka ir trečioji Traviso santuoka, nes jis anksčiau buvo vedęs 47 metų Moakler (2004–2008), o Melissą Kennedy (2001–2002).

2022 05 24 17:22
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt