ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
K. Kardashian ir K. Westas vėl kartu?
Alfa.lt
Scanpix
Kanye Westas ir Kim Kardashian

Socialiniuose tinkluose šiuo metu paplito kalbos apie Kim Kardashian ir jos buvusį vyrą Kanye Westą – gerbėjai spėlioja, kad buvę sutuoktiniai vėl kartu, skelbia Mirror.co.uk.

Pora, kuri garsiai išsiskyrė kovo mėnesį po beveik aštuonerių santuokos metų, netrukus vėl gali tapti karščiausia Holivudo pora, jeigu pasitvirtins gerbėjų spėlionės.

Nors K. Kardashian dabar palaiko rimtus santykius su komiku ir buvusia „Saturday Night Live“ žvaigžde Pete'u Davidsonu, 41 metų Kim jau keletą savaičių nebuvo įsiamžinusi kartu su mylimuoju.

28 metų Pete'as šiuo metu Australijoje su Orlandu Bloomu filmuojasi komiškame vaidybiniame filme „Wizards“, o Kim yra užsiėmusi kitoje pasaulio pusėje – dalyvauja Paryžiaus mados savaitėje.

Tai tik pakurstė spėliones, kad poros romantikos laikotarpis tikrai baigėsi, o gerbėjai svarsto, kas laukia ateityje.

Kaip rašo „The Sun“, vienas gerbėjas internete paklausė: „Ar kas nors jaučia, kad Pete'as, būdamas Australijoje, ir Kim, pramogaudama svetur, išsiskyrė?“

Kitas atsakė: „Žinau, kad atstumas atsirado dėl darbo, bet [nežinau], man tik įdomu, ar tai nėra tik jų nesuderinami tvarkaraščiai.“

Lygiai taip pat 45 metų Kanye jau keletą savaičių nebuvo pastebėtas su savo partnere Chaney Jones. Tiesą sakant, reperis keletą mėnesių vengė viešumo.

Pasak TMZ, gandai apie „Kimye“ susitaikymą rimtai prasidėjo praėjusį mėnesį, kai pora buvo nufotografuota draugiškai leidžianti laiką per savo vyriausios dukters North krepšinio rungtynes.

Šaltiniai įvykio vietoje teigė, kad nors jie nesėdėjo vienas šalia kito, buvo gana arti ir kalbėjosi keletą kartų.

Gandai netrukus sustiprėjo, kai po poros dienų Kim nešiojo lygiai tokią pačią beisbolo kepuraitę, kurią Kanye užsidėjo per rungtynes.

Alfa.lt primena, kad K. Kardashian ir K. Westas susituokė 2014 m. Kartu jie augina keturis vaikus: dukras North ir Chicago bei sūnus Saintą ir Psalmą.

2021 m. vasario mėnesį K. Kardashian pradėjo oficialių skyrybų su K. Westu procesą.

2022 07 11 14:35
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt