trečiadienis, spalio 5 d.
K. Kardashian ir P. Davidsono skyrybos: realybės šou žvaigždė pavargo nuo santykių?
Alfa.lt
Scanpix
Pete`as Davidsonas ir Kim Kardashian

Šeštadienį žiniasklaidoje pasirodė žinia, kad populiarioji pora – Kim Kardashian ir Pete'as Davidsonas – po 9 mėnesius trukusių romantinių santykių išsiskyrė. Praėjus kelioms dienoms po internetą sudrebinusios žinios pradėjo aiškėti skyrybų priežastys.

Kaip skelbia Pagesix, K. Kardashian ir P. Davidsono amžiaus skirtumas privertė juos išsiskirti.

„Pete'ui – 28 metai, o Kim – 41 metai, jie šiuo metu yra labai skirtingose ​​vietose“, – sako šaltiniai.

„Pete'as yra visiškai spontaniškas ir impulsyvus ir nori, kad ji skristų į Niujorką arba bet kur, kur jis yra akimirksniu, – pridūrė šaltinis. – Tačiau Kim turi keturis vaikus ir tai nėra taip paprasta. Ji turi sutelkti dėmesį į vaikus.“

Šaltinis taip pat pasakojo, kad K. Kardashian, kuri vadovauja daugeliui įmonių ir dalyvauja realybės šou, buvo „visiškai išsekusi dėl šių santykių ir kitų dalykų, vykstančių jos gyvenime“.

Šaltinis paaiškino: „Kim yra tikrai atsidavusi mama, o jos vaikai visada bus pirmoje vietoje. Jai norisi ir reikia harmonijos namuose ir gyvenime.“

K. Kardashian ir P. Davidsonas, kurie pastaruoju metu laiką leido atskirai, nes jis buvo Australijoje filmuodamasis naujame filme, susitiko, kai ji kartu su aktoriumi 2021 m. spalį vedė laidą „Saturday Night Live“, o kitą mėnesį jiedu pradėjo oficialiai susitikinėti.

2022 08 08 15:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt