trečiadienis, liepos 6 d.
K. Kardashian ir T. Barkeris dalijasi pirmosiomis nuotraukomis iš itališkų vestuvių: amžinai laimingi
Alfa.lt
Scanpix
Kourtney Kardashian, Travisas Barkeris

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris atrado savo laimingos pasakos pabaigą. Jaunavedžiai sekmadienį susituokė „L'Olivetta“ – viloje, kuri priklauso „Dolce & Gabbana“ Portofino mieste, Italijoje, apsupti artimiausių draugų ir šeimos, skelbia People.

Netrukus po to, kai vienas kitam pasakė „Taip“, K. Kardashian pasidalijo nuotraukų serija iš jų vestuvių ceremonijos ir pavadino nuotraukas „happily ever after“.

Vienoje jų K. Kardashian, vilkinti „Dolce & Gabbana“ mini suknelę ir ilgą šydą, prie altoriaus bučiuoja savo naująjį vyrą, kuris netrukus po to instagrame paskelbė tą patį romantišką kadrą.

O kitoje nuotraukoje K. Kardashian mama Kris Jenner ir poros vaikai stebi, kaip pora keičiasi įžadais.

Prieš savo vestuves Italijoje 43 metų K. Kardashian ir 46 metų T. Barkeris buvo pastebėti laive besišypsodami ir ilsėdamiesi saulėje prieš savo didžiąją dieną.

Penktadienį jie taip pat surengė pasveikinimo vakarienę „Ristorante Puny“, kur svečiai buvo vaišinami prabangiais patiekalais, sakė šaltinis.

Likus kelioms dienoms iki atvykimo į Italiją, K. Kardashian legaliai susituokė su T. Barkeriu Santa Barbaroje, Kalifornijoje, kartu su keliais artimais draugais ir šeimos nariais, įskaitant jaunikio tėvą Randy Barkerį ir nuotakos močiutę Mary Jo „MJ“ Campbell.

„Jie pirmiausia turėjo legaliai susituokti prieš didžiąsias italų vestuves, kurios įvyks labai greitai“, – pasakojo šaltinis. „Visos detalės yra nustatytos ir visa šeima, įskaitant visus vaikus, yra labai susijaudinusi“.

T. Barkeris ir K. Kardashian anksčiau instagrame pasidalijo keliomis nuotraukomis iš savo Santa Barbaros vestuvių.

K. Kardashian su buvusiu vyru Scottu Disicku turi sūnų Masoną (12) ir Reigną (7), taip pat dukrą Penelope (9). T. Barkeris su buvusia žmona Shanna Moakler turi sūnų Landoną (18) ir dukrą Alabamą (16).

2022 05 23 12:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt