trečiadienis, liepos 6 d.
K. Kardashian ir T. Barkeris slapčia susituokė Las Vegase
Alfa.lt
Scanpix
Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris slapčia susituokė Las Vegase, skelbia Eonline.

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė ištekėjo už grupės „Blink-182“ būgnininko netikėtoje ceremonijoje Las Vegase balandžio 4 dienos naktį. Nors pora dar turi gauti oficialią santuokos licenciją, Las Vegase vestuvės įvyko praėjus vos kelioms valandoms po to, kai jie dalyvavo 2022 m. „Grammy“ ceremonijoje.

Netrukus prieš pasakydami „sutinku“, jie dalyvavo „Grammy“ vakarėlyje. „Jie sėdėjo prie staliuko gale ir bučiavosi“, – pasakojo šaltinis. „Jie labai smagiai leido laiką“.

Prieš vestuves pora, kuri taip pat dalyvavo 2022 m. „Oskaruose“, jau pradėjo švęsti su šeima, kurią sudaro Kourtney vaikai Mason (12), Penelope (9) ir Reign (7) bei Traviso vaikai Lendonas (18), Alabama (16), taip pat jo podukra Atiana De La Hoya, 22 m. (Ji kartu su buvusiu vyru Scottu Disicku augina savo trijulę, o Travisas dalijasi savo vaikais su Shanna Moakler).

Kalbos apie K. Kardashian T. Barkerio romantiškus santykius prasidėjo gruodžio 2020 m., o pora šį faktą patvirtino 2021 m. vasario mėnesį. Mylimieji susižadėjo po aštuonių mėnesių draugystės. Travisas paklausė lemtingo klausimo romantiškame paplūdimyje Kalifornijoje.

„Travisas palydėjo Kourtney į paplūdimį, kur iš raudonos ir baltos rožės buvo sudėliotos į širdies formą“, – tuo metu teigė šaltinis. „Tai atrodė labai romantiškai. Kourtney šypsojosi nuo ausies iki ausies ir, atrodydama nustebusi, užsidėjo ranką už burnos. Šeima apsidžiaugė ir grįžo į viešbutį“, – pridūrė šaltinis.

Travisą ir Kourtney visada siejo stiprus ryšys. Tiesą sakant, jiedu buvo artimi draugai ir kaimynai daug anksčiau nei jie pradėjo susitikinėti.

„Jis visada norėjo su ja susitikinėti, bet ji neatsakė tuo pačiu ir jie išliko draugais. Jų santykiai stiprūs, Travisas su ja elgiasi kaip su karaliene. Jis nori viską daryti kartu su ja ir labai džiaugiasi dėl jų santykių“, – pasakojo šaltinis.

2022 04 06 15:18
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt