trečiadienis, liepos 6 d.
K. Kardashian „Met Galoje“ dėvėjo M. Monroe suknelę: prieš renginį laikėsi drastiškos dietos
Alfa.lt
Scanpix
Kim Kardashian

Kim Kardashian kartu su mylimuoju Pete'u Davidsonu dalyvavo renginyje „Met Gala“. Garsenybė prabangiam vakarui pasirinko garsiąją Marilyn Monroe suknelę, skelbia People.

Visų akys buvo nukreiptos į K. Kardashian (41) ir P. Davidsoną (28), kai jie kartu išėjo ant 2022 m. „Met Galos“ raudonojo kilimo. Daugiausia dėmesio sulaukė garsenybės suknelė.

K. Kardashian pasiskolino vieną ikoniškiausių M. Monroe suknelių – suknelę „Su gimtadieniu, pone Prezidente“, kuri buvo eksponuojama Orlando mieste, Floridoje. Žavingą stilių ji papildė deimantiniais auskarais ir baltu kailiniu švarku.

„Tai yra Marilyn Monroe suknelė, jai 60 metų ir ji ją vilkėjo, kai 1962 m. dainavo „Su gimtadieniu“ prezidentui Johnui F. Kennedy“, – ant raudonojo kilimo sakė K. Kardashian „Vogue“ korespondentui.

„Man kilo mintis pasimatuoti, o tada jie atėjo su ginkluotais sargybiniais ir pirštinėmis“, – pridūrė ji.

Tačiau patekti į vintažinę suknelę nebuvo lengvas žygdarbis. „Pabandžiau ir man netiko. Pasakiau: „Duok man tris savaites.“ Turėjau numesti 7 kilogramus“, – prisipažino K. Kardashian.

„Tai buvo toks iššūkis. Tai buvo tarsi [kino] vaidmuo. Buvau pasiryžusi [į ją] tilpti. Maždaug tris savaites nevalgiau angliavandenių ir cukraus. Mes rengiame picų ir spurgų vakarėlį viešbutyje [po „Met Galos“]“, – pridūrė ji.

Suknelė, kurią sukūrė Jeanas Louisas, iš pradžių kainavo 12 tūkst. dolerių ir, kaip pranešama, buvo tokia aptempta. Suknelė buvo pasiūta pagal M. Monroe figūrą prieš jos labai seksualų pasirodymą prezidentui J. F. Kennedy 1962 m. gegužės 19 d. Madison Square Garden lėšų rinkimo akcijoje, likus vos trims mėnesiams iki jos mirties. „Ripley's“ suknelę įsigijo iš „Julien's Auction“ dar 2016 m. lapkritį už 4,81 mln. dolerių, todėl ji yra viena brangiausių suknelių pasaulyje.

K. Kardashian renginyje buvo tikrai panaši į M. Monroe: nusidažė plaukus šviesia spalva, susuko juos į kuodelį, kad sujungtų visą įvaizdį. Gerbėjai jau kurį laiką kalbėjo, kad K. Kardashian vilkės šią suknelę, kai „The Sun“ pranešė, kad ji ir P. Davidsonas apsilankė „Ripley's“.

Kadangi M. Monroe suknelės nebuvo galima pakeisti, K. Kardashian mažais žingsneliais žengė raudonu kilimu, o P. Davidsonas, pasipuošęs klasikiniu juodu kostiumu ir akiniais nuo saulės, visą kelią laikė jos ranką.

„Ji [K. Kardashian] neleido man nešioti mano pamėgtos kepurės, bet viskas gerai“, – juokavo P. Davidsonas.

2022 m. „Met Galos“ tema yra „Amerikoje: mados antologija“, o aprangos kodas yra paauksuotas žavesys ir baltas kaklaraištis. „Vogue“ rašo, kad renginys, nukreipiantis laikotarpį nuo 1870 iki 1890 m., „prašys jo dalyvių įkūnyti Niujorko aukso amžiaus didybę ir galbūt dvilypumą“.

2022 05 03 15:14
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt