trečiadienis, liepos 6 d.
K. Kardashian neleista dalyvauti karalienės Elžbietos II jubiliejaus šventėje
Alfa.lt
Scanpix
Pete`as Davidsonas, Kim Kardashian, karalienė Elžbieta II

Ji gali būti įžymybių karalienė, tačiau Kim Kardashian svajonė prisijungti prie oficialių karalienės jubiliejaus švenčių Britanijoje žlugo, skelbia Dailymail.

Nepaisant visų jos pastangų, Bakingamo rūmų pareigūnai atmetė jos prašymus šeštadienį rūmuose dalyvauti platinos vakarėlyje.

Žvaigždės (41 m.), kuri šią savaitę atvyko į Britaniją su savo vaikinu Pete'u Davidsonu (28 m.), atstovai paprašė bilietų, tačiau rūmai atmetė amerikiečių porą, kaip ir kanalo BBC, kuri transliuos šventę, publicistai.

Kim buvo taip pasiryžusi dalyvauti, kad šaltinis sakė, jog ji bando įsigyti bilietus kitais būdais – ir net sakė, kad neprieštarauja, jei bilietai „ne VIP“.

Jie sakė: „Kim retai atsisako dalyvauti kokiame nors renginyje, todėl tai labai nustebino, ypač dėl to, kad ji retai lankosi Britanijoje. Kim ir Pete'as myli karališkąją šeimą ir tikrai norėjo būti šios ypatingos šventės dalimi.

Neaišku, ar jubiliejaus šventė buvo vienintelė poros kelionės į Londoną priežastis.

Renginyje pasirodys tokios garsenybės kaip Queen, Diana Ross ir Nile'as Rodgersas, renginiuose dalyvaus ir Davidas Attenboroughas bei Davidas Beckhamas.

Apie 10 tūkst. bilietų buvo išdalyta per viešą balsavimą, o 7500 buvo skirti svarbiausiems darbuotojams, ginkluotųjų pajėgų darbuotojams, savanoriams ir labdaros organizacijoms.

Tikimasi, kad karališkosios šeimos nariai dalyvaus karalienės vardu, kuri žiūrės transliaciją per televizorių iš Vindzoro pilies.

2022 06 04 12:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt