trečiadienis, liepos 6 d.
K. Kardashian pasidalijo vestuvių akimirkomis: pamatykite
Alfa.lt
Scanpix
Travisas Barkeris ir Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ir jos naujasis vyras Travisas Barkeris pirmadienio popietę su savo instagramo sekėjais pasidalijo pirmosiomis vestuvių nuotraukomis, skelbia Dailymail.

Praėjus mažiau nei 24 valandoms po to, kai Santa Barbaroje legaliai susituokė, 42 metų realybės šou žvaigždė paskelbė nespalvotų nuotraukų iš savo didžiosios dienos.

„Kol mirtis mus išskirs“, – trijų vaikų mama rašė socialiniame tinkle ir pasidalijo nuotrauka su sutuoktiniu ant juodo kabrioleto su „ką tik susituokę“ užrašu.

46 metų grupės „Blink-182“ būgnininkas paskelbė identišką antraštę ir tuos pačius savo didžiosios dienos vaizdus, taip pranešdamas laimingą naujieną draugams ir artimiesiems.

2021 m. spalį susižadėjusi pora sekmadienį apsikeitė įžadais su mažu artimųjų ratu, įskaitant jos močiutę iš motinos pusės Mary Jo 'MJ' Campbell ir T. Barkerio tėtį Randy.

Po fotosesijos 42 metų realybės žvaigždė ir būgnininkas (46) buvo pastebėti važiuojantys senoviniu automobiliu.

Per savo didžiąją dieną trijų vaikų mama buvo matoma vilkinti trumpą baltą suknelę su siaura iškirpte ir tradicinį šydą.

1825 dolerių vertės „Dolce & Gabbana“ nėriniuotą suknelę ji papuošė permatomomis pirštinėmis.

Žvaigždė ir jos vyras savo didžiosios dienos proga avėjo suderintus batus. K. Kardashian pasirinko vyšninės spalvos aukštakulnius, Travisas priderino madingus vyriškus tos pačios spalvos „Rockabilly“ batus.

K. Kardashian ir jos vyras sekmadienio vakarą stebėjo Mėnulio užtemimą patogiai iš 1965 m. pagaminto „Cadillac DeVille“ kabrioleto.

Jos įrašas sulaukė meilės ir paramos iš šeimos, įskaitant mamą Kris Jenner ir jos jaunesniąją seserį Kim Kardashian.

2022 05 17 15:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt