penktadienis, spalio 7 d.
K. Kardashian pasiruošusi vėl susitikinėti: ieško vyresnio mylimojo
Alfa.lt
Scanpix
Pete`as Davidsonas ir Kim Kardashian

Kim Kardashian yra pasirengusi pasinerti į naujus romantinius santykius, skelbia Eonline.

Praėjus kelioms savaitėms, kai pasklido žinia, kad Kim ir Pete'as Davidsonas nutraukė savo romaną, šaltinis pasakojo, kad Kim pasakė, jog yra pasirengusi vėl pradėti susitikinėti, ir „klausia, su kuo ji turėtų pasimatyti toliau“.

Atsakymas į šį klausimą? Tik laikas parodys, bet kitas šaltinis, artimas „The Kardashians“ žvaigždei, pasakoja, kad Kim „turi daugybę pasirinkimų“, ir priduria, kad „visi jos draugai nuolat bando ją su kuo nors supažindinti“.

Apie tai, kokios mylimojo savybės jai patiktų, šaltinis teigia, kad Kim turi idėjų, kokio tipo partnerio ji nori.

„Kim pareiškė, kad yra pasirengusi susitikinėti su vyresniu žmogumi, bet tai turi būti tinkamas žmogus, kuris supranta jos gyvenimą“, – sakė šaltinis.

Vis dėlto 41 metų garsenybė džiaugiasi būdama vieniša. Antrasis šaltinis teigia: „Jai patinka pasimatymai ir ji tikrai yra pasirengusi rinktis.“

Rugpjūčio 5 d. paaiškėjo, kad Kim ir Pete'o keliai išsiskyrė po devynių kartu praleistų mėnesių. Išsiskyrimą išprovokavo sudėtingos poros dienotvarkės ir tai, kad reikėjo keliauti didelius atstumus (Pete'as dalį vasaros praleido Australijoje, kad filmuotųsi filme „Wizards“!).

2022 08 24 14:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt