trečiadienis, liepos 6 d.
K. Kardashian sugadino M. Monroe suknelę?
Alfa.lt
Scanpix
Kim Kardashian ir Pete`as Davidsonas

Padovanok merginai tinkamus batus, ir ji užkariaus pasaulį. Padovanok jai netinkamą suknelę, ir ji gali tiesiog supykdyti milijonus gerbėjų.

Kim Kardashian patraukė visų dėmesį 2022 m. „Met Galoje“, kai lipo ant muziejaus laiptų vilkėdama Marilyn Monroe ikonišką 1962 m. suknelę „Su gimtadieniu, pone Prezidente“.

„Kardashians“ žvaigždė (41 m.) prieš renginį numetė daugiau nei 7 kg, kad galėtų apsivilkti istorinę suknelę, ir net persirengė kopija, kai tik pasiekė vakarėlį, nes negalėjo laisvai judėti.

„Labai gerbiu suknelę ir tai, ką ji reiškia Amerikos istorijai, – prieš vakarėlį „Vogue“ sakė ji. – Niekada nenorėčiau ją dėvėdama sėdėti ar valgyti, taip pat nerizikuočiau jos sugadinti ir nepasidarysiu tokio kūno makiažo, kokį paprastai darau.“

Tačiau atrodo, kad vien pozavimas ant raudonojo kilimo su Pete'u Davidsonu, kuris vėliau nusidažė plaukus šviesia spalva, kad atitiktų jo merginos Marilyn įkvėptą šukuoseną, galėjo pakenkti „brangiausiai pasaulyje suknelei“.

Pirmadienį „Pop Culture“ paskelbė greta esančias suknelės nuotraukas, tariamai prieš ir po to, kai K. Kardashian ją vilkėjo „Met Galoje“. Viename iš užsegimų matyti ištempto audinio žymės ir trūksta kristalų, ypač aplink suknelės nugarą.

„Kim iš pradžių niekada neturėjo dėvėti tos suknelės. Taip, malonu pagerbti M. Monroe, bet ji galėjo apsivilkti kopiją. Tai buvo nesenstantis ir ikoniškas artefaktas, kuris buvo sugadintas“, – tviteryje rašė vienas asmuo.

„Sveikiname „Met Galą“ pademonstravus realų pavyzdį, kodėl toks išsaugojimo skyrius kaip Kostiumų institutas reikalingas istoriškai reikšmingiems drabužiams“, – komentavo kitas.

Muziejus pabrėžė, kad drabužis „nepažeistas“.

2022 06 14 16:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt