ketvirtadienis, sausio 27 d.
K. Kardashian sureagavo į kalbas apie nėštumą
Alfa.lt
Scanpix
Travisas Barkeris ir Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian sureagavo į sklindančias kalbas apie nėštumą. Gerbėjai pradėjo spekuliuoti po pastarosios K. Kardashian paskelbtos nuotraukos, kurioje dėvi bikinį, skelbia Pagesix.

„Nenoriu skleisti paskalų, bet... Ar tu laukiesi?“ – komentavo gerbėjas po nuotrauka, kurioje realybės šou žvaigždė pozavo dėvėdama bikinį sūkurinėje vonioje.

„Ar mes kiekvieną kartą tai aptarinėsime, kai paskelbsiu naują nuotrauką?“ – retoriškai klausė K. Kardashian.

Prekės ženklo „The Poosh“ įkūrėja paskelbė kitą pikantišką fotografiją iš atostogų Palm Springse kartu su sužadėtiniu Travisu Barkeriu. Joje pora pozuoja besibučiuojanti.

„Gyvenimas su tavimi“, – prie nuotraukos rašė K. Kardashian. „Aš negaliu tavęs mylėti labiau“, – komentavo T. Barkeris.

Trijų vaikų mama atostogavo kartu su 9 metų dukra Penelope. Ji su buvusiu vyru Scottu Disicku taip pat augina 11 metų sūnų Masoną ir 6 metų sūnų Reigną.

Nėra aišku, ar T. Barkerio du vaikai, kuriuos jis augina kartu su buvusia žmona Shanna Moakler, atostogavo kartu, bet jo 18 metų sūnus Landonas komentavo romantiškas išvykos nuotraukas.

Anksčiau šiais metais realybės šou žvaigždė paneigė komentarus, kad garsenybė laukiasi.

„Aš esu moteris su kūnu“, – tuo metu atkirto K. Kardashian.

K. Kardashian ir T. Barkeris susižadėjo spalio mėnesį po devynis mėnesius trukusių santykių. Būgnininkas paprašė Kourtney rankos didelėje gėlių kompozicijoje Montecito paplūdimyje.

2021 12 07 15:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt