trečiadienis, liepos 6 d.
K. Kardashian turėjo galimybę ne tik apsivilkti M. Monroe suknelę: dovanų gavo ir jos plaukų sruogą
Alfa.lt
Instagram
Kim Kardashian gavo Marilyn Monroe plaukų sruogą

Kim Kardashian buvo sužavėta, gavusi tikrą istorijos gabalėlį iki jos legendinio pasirodymo „Met Galoje“, skelbia People.

Prieš pirmadienio mados renginį 41 metų realybės žvaigždė lankėsi „Ripley's Believe It Or Not“ būstinėje, kur jai padovanojo sidabrinę dėžutę, kurioje buvo tikra šviesių Marilyn Monroe plaukų sruogelė.

M. Monroe buvo K. Kardashian „Met Galos“ išvaizdos įkvėpimas šiais metais. SKIMS įkūrėja vilkėjo velionės kino legendos nesenstančią brangakmenių suknelę iš jos pasirodymo „Su gimtadieniu, pone Prezidente“ 1962 m.

„Ripley's“ paskelbtame vaizdo klipe instagrame matoma, kad K. Kardashian gauna dovaną, kuri, jos teigimu, yra „tokia šauni“ ir „man tokia ypatinga“.

„O, Dieve, aš tiesiogine prasme padarysiu beprotišką vudu“, – juokavo ji, apkabindama atėjusius „Ripley's“ darbuotojus.

„Oho, tai kiekvieną naktį miegos su manimi, – taip pat pasakė ji, prieš kreipdamasi į vaikiną Pete'ą Davidsoną ir pridūrė: – Atsiprašau.“

„Ripley's“ komanda taip pat užpildė jos „Met Galos“ persirengimo kambarį M. Monroe ir JFK atminimo daiktais, kad įkvėptų jos išvaizdą“, – buvo rašoma prie vaizdo įrašo, turint omenyje garsiąją suknelę, kurią K. Kardashian vilkėjo Niujorko renginyje.

Kitame „Ripley's“ įraše, kuriame buvo švenčiamas dėmesį prikaustantis K. Kardashian mados pareiškimas, buvo paaiškinta, kaip „ji tapo vienintele moterimi, be M. Monroe, vilkėjusia ikonišką suknelę“.

„Kelių milijonų dolerių vertės suknelė retai kada buvo atskirta nuo originalios suknelės formos, jau nekalbant apie tai, kad ją dėvėjo kas nors kitas, išskyrus M. Monroe. Buvo labai pasirūpinta, kad šis popkultūros istorijos gabalas būtų išsaugotas“, – rašoma šalia Kim nuotraukos.

„Dėl drabužių konservatorių, vertintojų ir archyvarų indėlio drabužio būklė buvo svarbiausias prioritetas. Tikėkite ar ne! Suknelė neturėjo būti keičiama, o po raudonojo kilimo Kim netgi pasikeitė į kopiją.“

Trečiame įraše iš muziejaus buvo paaiškinta, kad „Ripley's“ istorinę suknelę įsigijo dar 2016 m. Julien's Auctions aukcione, sumokėję net 4,8 mln. dolerių“.

2022 05 06 16:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt