šeštadienis, gruodžio 4 d.
K. Kardashian turi naują mylimąjį? Žvaigždė pastebėta su garsiu komiku
Alfa.lt
Scanpix
Kim Kardashian, Pete`as Davidsonas

Neseniai su reperiu Kanye Westu išsiskyrusi realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, panašu, turi naują mylimąjį – gerbėjai kursto kalbas apie romantiškus jausmus komikui Pete'ui Davidsonui.

K. Kardashian ir P. Davidsonas jau antrą kartą kartu buvo pastebėti Niujorke.

Trečiadienio vakarą realybės šou žvaigždė ir „Saturday night live“ komikas pastebėti vakarieniaujantys tame pačiame restorane, tačiau atskirai.

Nors Kim ir Pete'as laiką leido atskirai, gerbėjai nenustoja kurstyti kalbų, kad garsenybės susitikinėja. Dar visai neseniai P. Davidsonas pakvietė Kim savo gimtojoje Stateno saloje privačios vakarienės, patvirtino portalas People.

Pirmasis apie tai pranešė kanalas TMZ. Tuo metu K. Kardashian ir P. Davidsonas vakarieniavo italų restorane.

Praėjusį savaitgalį jie kartu pastebėti Helovino renginyje atrakcionų parke kartu su Kim seserimi Kourtney Kardashian ir jos sužadėtiniu Travisu Barkeriu. Tą vakarą Kim ir Pete'as buvo nufotografuoti besilaikantys už rankų, kol važinėjo linksmaisiais kalneliais.

Po gerbėjus nustebinusios žinios buvo skelbiama, kad garsenybės „laiką leidžia kaip draugai“, nors šaltinis tvirtino, kad „jie vienas kitam jaučia romantiškus jausmus“.

„Pete'as gali būti labai žavingas, o Kim patinka dėmesys“, – teigė šaltinis ir pridūrė, kad Kim „linksmai leidžia laiką ir mėgaujasi gyvenimu“ po skyrybų su K. Westu.

„Ji orientuojasi į darbą ir vaikus, tačiau panašu, kad jau yra pasirengusi susitikinėti. Ji yra labai laiminga ir pamiršo apie Kanye“, – pasakojo šaltinis.

2021 11 05 16:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt