penktadienis, spalio 7 d.
K. Kardashian žurnalo viršeliui pozavo be kelnių: pamatykite pikantiškus kadrus
Alfa.lt
Scanpix
Kim Kardashian

Kim Kardashian vis randa kūrybiškų būdų, kaip parodyti savo ikonišką figūrą. 41-erių metų SKIMS įkūrėja pasipuošė drąsiu įvaizdžiu, demonstruodama savo dailius sėdmenis ir įsiamžino fotosesijoje, skirtoje žurnalo Interview Magazine „American Dream Issue“ viršeliui, skelbia Dailymail.

Kim užtikrintai žvilgtelėjo į kamerą, kai pozuodama prieš didžiulę JAV vėliavą atrodė neatpažįstamai su šviesiai nudažytais plaukais ir prie šukuosenos priderintais antakiais.

Ji pasipuošė marginta odine striuke kartu su derančiomis kelnėmis, kurias prieš objektyvą nusimovė.

Kim interviu su amerikiečių mados dizaineriu Melu Ottenbergu paaiškino: „O dieve. Man tai patiko. Darbas su Nadia Lee Cohen – fotosesijoje kartu jaučiamės taip gerai. Ji yra pirmoji fotografė, su kuria iš tikrųjų dirbau visa jėga“.

Kim taip pat pasidalijo fotosesijos su N. Lee Cohen užkulisiais.

Viename iš trumpų vaizdo klipų ji buvo matoma vilkinčią kitokią aprangą – vintažinius Norma Kamali marškinėlius iš „Varsity L.A.“ ir aptemptus „Balenciaga“ džinsus.

Interviu ji taip pat turėjo ką pasakyti apie savo buvusį vaikiną Pete'ą Davisoną, nes jiedu išsiskyrė praėjusį mėnesį po devynių mėnesių draugystės.

Kim šmaikštavo apie 28 metų komiką, sakydama: „Jis yra gražuolis. Jis yra labai geras žmogus“.

2022 09 07 16:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt