šeštadienis, sausio 16 d.
K. Krysko ir J. Milius atvirai – apie pirmas bendras šventes, vaišes ir dovanas
Alfa.lt

TV3 laida „Gero vakaro šou“ jau ruošiasi šventėms. Šventinė nuotaika ir pokalbiai apie šventes šį vakarą studijoje su svečiais – bene geriausiais Lietuvoje miuziklo atlikėjais Karina Krysko ir Jeronimu Miliumi. Jie atvirai pasakos, apie tai, kaip ruošiasi pirmoms bendroms savo šventėms, ką gamins ir kokias dovanas dovanos.

„Ar jau pasirūpinot dovanomis?“, – svečių klausė laidos vedėjas Justinas Jankevičius.

Karina ir Jeronimas vienbalsiai atsakė: „taip“.

„Kokios baisiausios dovanos?“, – toliau klausinėjo Justinas.

„Šampūnai, statulėlės, fotoalbumai... Atidarai dovaną ir supranti, ar tave myli ar ne“, – kalbėjo Jeronimas ir papasakojo, kad netgi turi specialų stalčių, kuriame laiko visas netikusias dovanas.

Tuo tarpu dailioji, subtilioji, svajingoji Karina nustebino visus pasakiusi, kad visai apsidžiaugtų dovanų gavusi itin praktišką dovaną – bulvių tarkavimo mašiną. „Tikrai nesupykčiau jeigu man padovanotų bulvių tarkavimo mašiną“, – šypsodamasi kalbėjo ji.

Apskritai Karina pasirodė, kaip itin praktiškas žmogus. Į klausimą, kaip renka Kalėdines dovanas, ar ilgai ieško, ji atsakė paprastai: „Galima gi tiesiog susitarti. Pasakyti, ko nori“.

„O kaip dėl vaišių – ką gaminsite, ar sutariat kas, ką gaminsite?“, – toliau svečių klausinėjo vedėjai.

„Aš esu profesionalus ragautojas. Gaminimo procesas manęs visiškai nedomina. Mane domina tik rezultatas“, – juokavo Jeronimas.

„Aš galiu pagaminti, bet tiesiog nenoriu to daryti. Jei reikėtų, tai pagaminčiau. Bet svarbiausia, kad esu pirmasis vyras, gaminęs Karinai valgyt. Taip normaliai, sočiai“, – atvirai kalbėjo Jeronimas.

Žaviosios poros, žinoma, laukė ir smagus šventinis išbandymas. Žiūrėkite šiandien 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.

2020 12 16 12:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt