antradienis, lapkričio 24 d.
K. Krysko ir J. Milius susižadėjo: netikėtą žinią dainininkė pranešė pasidalijusi atostogų akimirka
Alfa.lt

Visai neseniai dainininkė Karina Krysko socialiniame tinkle paskelbė akimirką iš atostogų Kroatijoje. Šilta nuotrauka su dainininku Jeronimu Miliumi patvirtino žinią apie judviejų santykius. Po šios naujienos pora atsitvėrė tylos siena - kalbėti apie santykius viešai vengia. 

Pirmadienį K. Krysko savo sekėjus vėl nustebino - moteris pasidalijo dar viena nuotrauka iš atostogų Kroatijoje. 

Šįkart nuotraukoje matosi sužadėtuvių žiedas. „2020.07.16“, – prie nuotraukos rašė dainininkė. Žinoma moteris taip pat pridėjo grotažymes „meilė“ ir „sužadėtinis“.

View this post on Instagram

2020.07.16 ❤️???? #croatia???????? #summer2020☀️ #love???? #fiancée???? @jeronimas.milius @karinakrysko ????‍♀️????

A post shared by Karina Krysko (@karinakrysko) on

Komentarų skiltyje „69 danguje“ grupės narę sveikino jos kolegės. „Greiti jūs. Labai džiaugiamės už jus, fainuoliai. Tegyvuoja meilė“, - rašė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. „Oi šoksim trypsim už Jūsų meilę“, - džiaugsmingai komentavo Goda Alijeva.

Kalbos apie atlikėjų šiltus jausmus vienas kitam prasidėjo dar šių metų pradžioje. Tuo metu nei Karina, nei Jeronimas apie santykius neatviravo, o žiniasklaidai bandant susisiekti, neatsakė į skambučius. 

Vėliau K. Krysko socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukų koliažu, o prie jo prirašė: „Jau visai greitai „rugiagėlių puokštę“ paleisiu iš savo rankų. Tikiuosi, atiteks ji tam, kuris geriau ją puoselės ir rūpinsis. O aš nuo šiol ragausiu ir mėgausiuosi tik savo nuostabiausia, nerealiausia, skaniausia gyvenimo „braške“!

View this post on Instagram

Mūsų Kroatija 2020 ♥️ #croatia???????? #summervibes #sunset #hollydays???? #onlylove♥️ #willremaininmemory???????? @jeronimas.milius P. S.: Visiems, kas rašo ir nerimauja dėl mūsų karantinavimo????‍♀️????‍♀️????‍♀️.. MES JAU SENIAI LIETUVOJE ☝️????????

A post shared by Karina Krysko (@karinakrysko) on

2020 09 15 11:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt