antradienis, lapkričio 24 d.
K. Meschino atskleidė būsimo vaikelio lytį
Alfa.lt

Ketvirtadienį vykusiuose „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ dalyvavusi socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino kalbėjo apie džiugų vaikelio laukimą. 

Mergina patvirtino ne tik vaikelio lytį, bet ir datą, kada prognozuojamas gimimas. „Kol kas prognozuojama vaikelio gimimo data – sausio 11 diena“, - teigė K. Meschino.

K. Meschino laidoje sakė žinanti vaikelio lytį, tačiau stengėsi to neišduoti.

Vėliau laidos viešnios ir susirinkusių žiūrovų laukė staigmena. Į sceną buvo pakviestas iliuzionistas Antonas Lavrentjevas. Galima buvo nuspėti, kad iliuzionistas bandys atskleisti būsimo vaikelio lytį. 

A. Lavrentjevas atsinešė į K. Meschino panašios mažos mergaitės iliustraciją, kuri tapo išbandymu K. Meschino, ar mergina visgi atskleis kūdikio lytį.

Žvaigždė patvirtino, kad laukiasi pirmagimės. 

Alfa.lt primena, kad apie nėštumą K. Meschino soc. tinkluose pranešė liepos mėnesį. Mergina pasidalijo šilta akimirka ir jautriu prierašu.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai – keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate – tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet gavosi gana juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. 

Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą. Greit būsime trise. Begalybė meilės“, – instagrame rašė K. Meschino.

(FOTOBANKAS nuotr.)

2020 07 31 11:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt