sekmadienis, balandžio 18 d.
K. Meschino ir D. Ježeris-OG Version tapo tėvais
Alfa.lt

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino susilaukė dukters. Ji kartu su atlikėju Dominyku Ježeriu-OG Version ant rankų sūpuoja pirmagimę. 

Kaip skelbia naujienų portalas 15min, pirmagimė gimė ketvirtadienio rytą Vilniaus gimdymo namuose. Karolinai buvo atliktas cezario pjūvis. 

Influencerė apie nėštumą paskelbė liepos mėnesį, kai pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti išryškėjęs pilvukas. 

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai – keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate, tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet išėjo gana juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą. Greit būsime trise. BEGALYBĖ MEILĖS“, – po nuotrauka, kurioje įsiamžino kartu su gyvenimo draugu, rašė K. Meschino.

Neseniai savo vardo drabužių ir aksesuarų parduotuvę atidariusi mergina apie draugystę su D. Ježeriu pranešė praėjusių metų pradžioje.

2021 01 07 14:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt