antradienis, rugpjūčio 3 d.
K. Meschino pasidalijo nėščiosios fotosesijos akimirka: sekėjai įžvelgė panašumų į pasaulinio garso dainininkę
Alfa.lt

Socialinių tinklų įžymybė Karolina Meschino surengė nėščiosios fotosesiją. Dar laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ metu, kai žinoma moteris atskleidė, kad laukiasi mergaitės, teigė, kad netrukus surengs nėščiosios fotosesiją.

K. Meschino socialiniuose tinkluose drąsiai dalijasi nuotraukomis, kuriose matosi pilvukas. Žinoma moteris instagrame pasidalijo ir naujos fotosesijos kadru. 

„Net stebuklai užtrunka šiek tiek laiko“, - prie nuotraukos rašė K. Meschino. Nuotraukoje įžymybė apsirengusi kūno spalvos chalatą, o rankoje laiko dirbtinę auksinės spalvos šakelę. 

View this post on Instagram

A post shared by KAROLINA MESCHINO ???????????????????????? (@karolinameschino)

Influencerės sekėjai netrukus pastebėjo panašumą į pasaulinio garso dainininkę Beyonce, kuri, kai laukėsi vaikelio, pasidalijo panašiomis nuotraukomis. 

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Alfa.lt primena, kad apie nėštumą K. Meschino paskelbė liepos mėnesį, pasidalijusi šiltu kadru.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai – keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate – tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet gavosi gana juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. 

Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą. Greit būsime tryse. Begalybė meilės“, – prie nuotraukos, kurioje įsiamžino kartu su mylimuoju D. Ježeriu, rašė K. Meschino.

View this post on Instagram

A post shared by KAROLINA MESCHINO ???????????????????????? (@karolinameschino)

2020 11 17 11:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt