ketvirtadienis, spalio 22 d.
K. Middleton komandoje - romanas, kurį vainikuos gimsiantis vaikas
tiesa.com

Asmeninis karališkosios šeimos fotografas Chrisas Jacksonas buvo vienas pirmųjų, kuris įamžino šių metų balandį gimusį princą Louisą. Tačiau greitai jis pats ant rankų sūpuos savo naujagimį, kurio susilauks su žmona Natascha Archer, rašo portalas People.com. Tiesa, Natasha yra asmeninė Kate Middleton stilistė. Rodos, Kembridžo kunigaikštienė puikiai atliko piršlienės vaidmenį.

Karališkajai šeimai dirbanti pora apie būsimą šeimos pagausėjimą pranešė taip, kaip ir įprasta šiais moderniais laikais – pasidalijusi nuotrauka socialiniame tinkle.

„... kitos džiugios naujienos...“ – po nuotrauka, kurioje jo žmona stovi apglėbusi nėščiosios pilvuką, rašė fotografas.

Natasha ir Chrisas susituokė 2017-ųjų balandį. Savo vestuvių metines pora mini kartu su princu Williamu ir Kate, kurie amžiną meilę vienas kitam prisiekė šešeriais metais anksčiau.

„Tai bent savaitgalis“, – po nuotrauka iš vestuvių rašė C. Jacksonas.

Fotografas taip pat dalyvavo princo Harry ir Meghan Markle vestuvėse, įamžino jųdviejų sužadėtuvių fotosesijos akimirkas, kartu su jais vyko į užsienį, taip pat buvo atsakingas už keletą pačių gražiausių princo George‘o, princesės Charlotte fotografijų.

N. Archer padėdavo karališkosios šeimos narei K. Middleton susiplanuoti aprangą, skirtą oficialiems susitikimams ir turams bei padėjo puikiai atrodyti visuomenei pristatant savo trečiąją atžalą princą Louisą.

[IN=https://www.instagram.com/p/BcsZA0RlrsD/?taken-by=chrisjacksongetty]

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 07 27 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt