pirmadienis, birželio 1 d.
K. Murauskas: tapk plaukų stilistu savo namuose
Alfa.lt

Karantino laikotarpiu žinomas plaukų stilistas Karolis Murauskas pasiūlė įsigyti rinkinius, skirtus klientams dažytis plaukus namų sąlygomis. „Pastebėjau, jog plaukų dažymas daugeliui tapo bene opiausia grožio problema karantino laikotarpiu, juk visi salonai, visos kirpyklos yra uždarytos. Tad tik prasidėjus ekstramaliai situacijai šalyje, iš karto reagavau ir pirmasis iš meistrų Lietuvoje pristačiau savo vardo plaukų dažų rinkinius, skirtus naudoti namuose“, – sako grožio pasaulio profesionalas.

Pasak K. Murausko, plaukų dažai kiekvienam klientui yra parenkami asmeniškai, pagal jo plaukų atspalvį. Produktai, supakuoti stilingose dėžutėse yra saugūs naudoti, nes yra dezinfekuojami. Įdomu tai, kad rinkinyje galima rasti ne tik dažus, bet ir oksidantą, prištines, peniuarą, ir, netgi, teptuką „Visoms moterims drąsiai siūlau: eksperimentuokite namuose. Tapkite plaukų stilistais pačios sau“, – šypsodamasis ragina Karolis.

Žinomas meistras nerekomenduoja pirkti plaukų dažų iš prekybos centrų, nes, anot K. Murausko, po tokio dažymo galima itin stipriai sugadinti savo plaukų spalvą, o svarbiausia – pakenkti patiems plaukams, jų struktūrai. „Taip yra dėlto, kadangi parduotuvėse paprastai prekiaujama begalo stiprios konsistencijos plaukų dažais“, – pastebėjo K. Murauskas.

Su prekybos centruose siūlomais plaukų dažais meistras ypatingai pataria neeksperimentuoti blondinėms. „Būtent šviesių plaukų savininkėms tai yra didžiausia rizika, nes pernelyg stipriai veikiantys dažai gali sąlygoti plaukų lūžinėjimą, slinkimą“, – perspėjo K. Murauskas.

Žinomas meistras karantiną siūlo išnaudoti kaip galimybę atgaivinti savo plaukus. „Tai – puiki proga palepinti plaukus kaukėmis, serumais. Paruoškime savo plaukus artėjančiam vasaros sezonui“, – pataria stilistas ir primena, kad dabar būdami namuose ir niekur neskubėdami turime galimybę nedžiovinti plaukų elektriniais džiovintuvais. Meistras moterims pataria šiuo metu kiekvieną dieną nesukti plaukų bei kitaip jų nevarginti, suteikti plaukams daugiau laisvės ir natūralumo.

2020 04 03 15:42
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt