trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
K. Perry atskleidė, kad jautėsi „labai palūžusi“, kai 2017 m. išsiskyrė su dabartiniu sužadėtiniu O. Bloomu
Alfa.lt

Katy Perry buvo pasiekusi „dugną“, kai 2017 m. išsiskyrė su dabartiniu sužadėtiniu Orlando Bloomu, skelbia People.

Dainos „Daisies“ atlikėja, kuri šiuo metu yra susižadėjusi ir laukiasi pirmagimio, atskleidė, kad buvo labai palūžusi, kai pora prieš kelis metus išsiskyrė.

Tuo metu K. Perry karjeroje taip pat buvo lūžis - jos albumas „Witness“ nepateisino lūkesčių.

„Mano karjeroje buvo tik kilimas, kai staiga įvyko lūžis - iš šalies jis neatrodė labai didelis, tačiau man jis buvo esminis“, - pasakojo atlikėja.

K. Perry atsikleidė, kad pasikeitimas karjeroje „ją palaužė“.

„Aš išsiskyriau su savo vaikinu, kuris dabar bus mano pirmagimio tėvas, ir tuo metu tikėjausi, kad naujasis albumas pasieks aukštumas. Tačiau tai neįvyko ir šis įvykis visiškai mane palaužė“, - sakė dainininkė.

K. Perry pasakojo, kaip jai pavyko įveikti sunkumus.

„Dėkingumas tikriausiai buvo vienintelis dalykas, kas išsaugojo mano gyvenimą. Aš radau, dėl ko jaustis dėkinga. Kai būna labai sunku, aš sau sakau: “Esu dėkinga, esu dėkinga, esu dėkinga". Nepaisant to, kad mano nuotaika yra labai prasta", - pasakojo atlikėja.

Dainininkė atskleidė, kad viltis padėjo jai vėl jaustis laiminga. 

„Man buvo labai svarbu jaustis palaužtai, kad galėčiau vėl jaustis pilnavertė ir gyventi ne tik kaip ištroškusi pop muzikos žvaigždė“, - teigė K. Perry.

K. Perry ir O. Bloom susipažino "Golden Globe" apdovanojimuose 2016 m. Pora susižadėjo 2019 m. per Valentino dieną. Šių metų gegužės mėnesį atlikėja paskelbė, kad laukiasi dukros.

2020 06 30 15:51
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt