trečiadienis, liepos 15 d.
K. Stungytė: „Esu tokia „katytė”, kurios nelinkėčiau nė vienam vyrui”
tiesa.com

Prostitutė, vaikų namų auklėtoja, šaltakraujė žudikė, vedusio vyro meilužė, geraširdė draugė, išlepinta turtuolio dukrelė... Aktorė Karina Stungytė kuria prieštaringus, įvairių charakterių vaidmenis. Aktorė nepabūgo filmuotis erotinėje scenoje, teigdama, kad tai irgi aktoriaus darbo dalis.

Šiuo metu K. Stungytė filmuojasi naujame seriale „Juodos katės”. Jai tenka įsijausti į naivokos, turtingo tėvo dukrelės vaidmenį. „Mano herojė šiame seriale nė trupučio nepanaši į mane, tiesą pasakius, tai toks moters tipažas, kuris mane pačią gyvenime erzintų, - šypsojosi aktorė. – Tai tokia „katytė“, kurios nelinkėčiau nei vienam vyrui“.

Pamėgta kino ir televizijos serialų kūrėjų, bei žiūrovų K. Stungytė nelinkusi pripažinti, kad dėl populiarumo ir dėmesio ji turėtų būti dėkinga ne tik talentui ir darbštumui, bet ir išraiškingiems genams.

„Pati nemėgstu etikečių, nepriskiriu savęs prie gražuolių. Esu žmogus, o žmonės visi yra įdomūs vidumi. Grožis – labai abstrakti sąvoka. Yra labai daug aktorių, kurių fiziniai duomenys neatitinka kino ekranų standartų, bet jie – puikūs, žiūri į juos ekrane ir žaviesi“, - sakė K. Stungytė.

Aktorė ir senatvės teigė nebijanti. Jos manymu, svarbiausia jaustis laimingam. „Juk būna, kad žmogui tik 18-lika, o jis jau senukas, nes jam ir tas negerai, ir anas negerai. Svarbu džiaugtis ir branginti kiekvieną dieną, juk gyvename tik kartą“, - neslėpė gražuolė.

Karinos Stungytės sekso sceną su Vaidu Baumila galite pamatyti čia:

2015 02 18 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt