šeštadienis, sausio 16 d.
K. West viešai atsiprašė K. Kardashian dėl šokiruojančių pasisakymų per prezidento kampaniją
Alfa.lt

Į JAV prezidentus kandidatuojantis atlikėjas Kanye West praėjusią savaitę šokiravo gerbėjus ir jį palaikančius rinkimuose žmones drąsiais pasisakymais per prezidento kampaniją, dėl kurių vėliau viešai atsiprašė savo žmonos Kim Kardashian.

„Aš norėčiau atsiprašyti savo žmonos Kim Kardashian dėl viešų pasisakymų, kurie turėjo būti privatūs. Aš neginu jos, kaip ji gina mane. Kim, aš noriu pasakyti, kad žinau, jog įskaudinau tave. Prašau man atleisti. Ačiū, kad visada palaikai mane“, - tviteryje prieš porą dienų rašė K. West.

Prezidento kampaniją pradėjęs atlikėjas šokiravo susirinkusius

K. West pasirodė plaukuose išsiskutęs "2020" ir dėvėdamas apsauginę liemenę. Žinomas vyras pradėjo savo kalbą be mikrofono.

Susirinkusi publika taip pat neturėjo mikrofono, todėl K. West vis prašė tylos, norėdamas išgirsti žmonių klausimus.

Vienu metu K. West pradėjo verkti kalbėdamas apie abortus ir sakė, kad jo motina vos nepasidarė aborto. „Šiandien nebūtų K. West'o, nes mano tėvas buvo per daug užimtas“, - sakė garsus atlikėjas.

Jis pridūrė: „Aš vos nenužudžiau savo dukros. Net jeigu mano žmona norės su manimi skirtis po šios kalbos, ji atnešė į pasaulį North, kai aš to nenorėjau“.

Vis dėlto, vėliau K. West pridūrė tikintis, kad abortai turėtų išlikti legalūs, tačiau sunkiai besiverčiančioms motinoms turėtų būti suteikta finansinė pagalba. „Visi, kurie susilaukia kūdikio, turėtų gauti vieną milijoną dolerių“, - teigė K. West.

Kaip į šią kalbą buvo sureaguota?

Prezidento kampanijoje nuskambėjusi kalba daugelį papiktino. Universiteto profesorius Jasonas Nicholsas sakė BBC, kad jis bijojo, jog K. Westas pasirodė esąs nukreiptas į „manijos epizodą“. Tačiau jis pripažino, kad nėra psichologas.

„Praeityje K. West yra pripažinęs, kad turi psichinį sutrikimą ir kartais nevartoja vaistų. Aš tikrai tikiu, kad šiuo metu jis yra blogoje padėtyje. Jis pasakė tikrai bjaurių dalykų“.

2020 07 27 14:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt