pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
K. Westas ištrynė visus instagramo įrašus: paaiškino priežastį
Alfa.lt
Scanpix
Kanye Westas

Kanye Westas ištrynė visus savo instagramo įrašus po emocionalaus savaitgalio, kai mirė jo artimas draugas, dizaineris Virgilas Abloh, skelbia Pagesix.

Reperis niekada viešai neskelbė ir nekomentavo apie V. Abloh mirtį, tačiau dedikavo jam sekmadienio pamaldas.

Pamaldų metu K. Westo choras dainavo Adele dainą „Easy on me“, pridėdamas naujus žodžius, pavyzdžiui, „Žinau, kad tavo meilė teka kaip vanduo, ir aš galėčiau joje maudytis amžinai“, „Žinau, kad šiuose vandenyse yra viltis, bet negaliu prisiversti plaukti, kai skęstu savo nuodėmėse“.

K. Westas anksčiau šį mėnesį pasidalijo malda, kurioje prašė susitaikymo su buvusia žmona Kim Kardashian.

„Kiekvieną dieną galvoju, kaip susigrąžinti šeimą ir kaip išgydyti skausmą, kurį sukėliau. Aš prisiimu kaltę už savo veiksmus“, – tuo metu skelbė K. Westas.

Penkių minučių vaizdo įraše dainavo choras, o tuo tarpu K. Westas kalbėjo apie praeities klaidas su K. Kardashian ir jųdviejų skyrybas.

„Šią Padėkos dieną aš esu dėkingas už savo šeimą. Mano šeimą, mano gerbėjus ir mūsų nekenčiančius, mes jus taip pat mylime“, – kalbėjo reperis.

K. Westas, kuris augina keturis vaikus su K. Kardashian, išvardijo keletą „klaidų“, kurios privedė prie šeimos subyrėjimo. Jis paminėjo alkoholį, manijos epizodus, savo ego ir nuotaikas.

„Aš gerdavau, kad sumažinčiau stresą. Gėrimas paveikė mano sveikatą ir sveikatą tų žmonių, kurie buvo aplink. Aš turėjau stiprų temperamentą ir tai jį tik sužadino“, – pripažino garsenybė.

2021 11 30 17:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt