trečiadienis, spalio 5 d.
K. Westas naują drabužių kolekciją nusprendė pardavinėti šiukšlių maišuose: supykdė gerbėjus
Alfa.lt
Scanpix
Kanye Westas

Reperis, tapęs mados dizaineriu, internete sulaukė kritikos už tai, kad iš šiukšlių maišų parduoda savo naujausią drabužių kolekciją, skelbia Pagesix.

„Štai kaip jie parduoda Yeezy GAP“, – Niujorke gyvenantis „Twitter“ vartotojas įkėlė nuotrauką, kurioje pavaizduotos netvarkingos prekės, sukrautos į didelius juodus šiukšlių maišus ant „Gap“ parduotuvės grindų.

Anot liudininko, „pardavėjas pasakė, kad Kanye Westas supyko, kai pamatė, kad ant pakabų buvo [jo drabužiai]“, nes „jis norėjo kitaip“.

„Pardavėjai nepadės jums rasti [jūsų] dydžio“, – pridūrė jis, „tereikia tiesiog raustis drabužiuose“.

Nuotrauka sukėlė didelį atgarsį, kai keli kritikai sukritikavo K. Westo „fetišą“ benamius naudoti kaip „mados mūzas“.

„Tai yra viskas, kas negerai su milijardieriais, – tvirtino internautas. – Jie nebemato sunkios žmonių padėties, nemato žmonių, kurie kenčia, jie mato galimybes būti „išskirtiniai“ ir iš to pasipelnyti... tai šlykštu.“

Vienas žmogus rašė: „Tai turi būti socialinis eksperimentas“, o kitas juokavo: „Pagaliau kažkas, kas patenkintų mano instinktą rausti.“

Kiti nesutiko su pačia kolekcija, kurioje yra daugybė didelių tamsiai pilkų sportinių kelnių, megztinių ir aksesuarų, kurių kaina svyruoja nuo 40 dolerių iki 340 dolerių.

„Iš šiukšlių maišo turi išsiimti 240 dolerių kainuojantį megztinį“, – atkreipė dėmesį kitas internautas.

Praėjusią savaitę 45 metų keturių vaikų tėvas paaiškino, kad jo „didžiausias įkvėpimas visam dizainui“ buvo „benamiai“.

Jo įrašas instagrame sulaukė tokių komentarų kaip „nė vienas benamis neperka 200 dolerių vertės yeezys batų“ ir „taip, pažiūrėkite į benamius, kad galėtume parduoti vidurinės klasės žmonėms batus už 499 dolerius“.

2022 08 17 16:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt