sekmadienis, gegužės 31 d.
Ką apie žmogaus charakterį atskleidžia jo pėdos
tiesa.com
Pixabay.com

Žmonių pėdos, kaip ir rankos, būna skirtingos. Manoma, kad pagal jų formą galima šį bei tą sužinoti apie asmens charakterį. Vasarą nesunku tai patikrinti, nes dauguma žmonių paplūdimiuose būna basi, o po miestą vaikšto su atviromis basutėmis.

Žmonių pėdų formos skirstomos į tris grupes.

1. Valstiečio pėda

Pėda, kurios visų pirštų ilgis beveik vienodas ir sudaro beveik stačiakampio formą. Tokia koja nuo antikos laikų vadinama valstiečio pėda. Ji būdinga ramiam, pragmatiškam tipui. Žmogus su tokiomis pėdomis mėgsta ilgus apmąstymus ir kruopščiai apsvarsto kiekvieną sprendimą, analizuoja jo pliusus ir minusus. Paprastai tokie žmonės būna labai praktiški ir ištikimi, bet tai dar nereiškia, kad galite jais drąsiai pasitikėti. Pirmiausia turite patys pelnyti jų pasitikėjimą.

[10888]

2. Graikiška pėda

Tokia pėda vadinama ugnine arba graikiška. Jos skiriamoji ypatybė yra ta, kad antrasis pirštas būna ilgesnis ir išsiskiria iš kitų. Tokių pėdų savininkai paprastai būna aktyvūs ir kūrybingi, jie su entuziazmu sutinka naujas idėjas ar susipažįsta su naujais žmonėmis. Jie taip pat sugeba skatinti ir motyvuoti aplinkinius. Deja, graikiškos pėdos savininkas gali būti per daug impulsyvus, todėl dažnai patenka į stresines situacijas.

3. Romėniška pėda

Romėniška pėda paprastai būdinga žmonėms su dailia ir proporcinga figūra. Jie būna gana atviri ir mokantys bendrauti, nenustygstantys nenuoramos. Jie visada pasirengę mokytis ko nors naujo, siekia naujų žinių, įspūdžių, išgyvenimų. Dažnai romėnišką pėdos formą turi žmonės, mėgstantys keliauti ir atverti sau vis naujus horizontus.

2019 06 11 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt