sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Kai vairuoja senukai: trumpa kelionė virto keliu be pabaigos
tiesa.com

Tik vienas pasukimas ne ten kur reikia ir garbaus amžiaus vairuotoja atsidūrė kitoje Jungtinės Karalystės pusėje, nors važiavo į greta namų esančią ligoninę.

Vairuoti nelabai mėgstanti 83 metų Valerie Johnson iš Worcester’io gegužės pradžioje važiavo į priėmimą pas gydytoją į ligoninėnę, esančią vos už 6 mylių nuo jos namų – įprastai tokį atstumą automobiliu įveikti užtenka 10 minučių.

Tačiau šįkart jos kelionė užtruko kur kas ilgiau, garbaus amžiaus vairuotoja sustojo tik po 8 valandų, kai baigėsi jos automobilio degalai. Ir atsidūrė ji ne ligoninėje, o už 300 mylių nuo savo kelionės tikslo – Larkhall’e, Škotijoje.

Moteris paklydo po to, kai iš įprasto maršruto jai teko nusukti į apylanką, atsiradusią dėl kelio remonto darbų, o vėliau praleido reikiamą posūkį.

Kai moters pasigedo kaimynai ir artimieji, į šį reikalą įsikišo policija. Susisiekus su pareigūnais šie netrukus pastebėjo senutės automobilį pakeliui į šalies Šiaurę, o netrukus paaiškėjo, jog ji Škotijoje – moters vairuojamas automobilis sustojo vidury kelio pasibaigus degalams, ją priglaudė ir pasirūpino vietiniai gyventojai.

V. Johnson jiems paaiškino, kad pasiklydo.

Į Škotiją lėktuvu nuvykusi moters dukra motiną parsivežė namo.

„Ji nekenčia vairavimo ir automobilį sėda labai retai ir važiuoja vos kelias mylias“, – pasakojo apie paklydusią vairuotoją jos dukra.

JK miestas, blogiausias vaikams auginti

2017 05 16 14:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt