antradienis, sausio 19 d.
Kaip A. Guoga iš G. Einikio išlošė „Rolexą“
Alfa.lt

Kai Ramūnas Karbauskis pasitraukė iš Seimo, Antanas Guoga tapo turtingiausiu Lietuvos seimūnu, jo turtas vertinamas 85 mln. eurų. A. Guoga milijonus susikrovė kortuodamas ir investuodamas, jis augo Australijoje, ten ir pradėjo savo karjerą.

Būdamas dar jaunuolis, A. Guoga svajojo apie pažintį su Lietuvos krepšininkais, ypač žalgiriečiais. Todėl nepriklausomybės pradžioje juos pasikvietė į Australiją. Tuomet dar ne milijonieriams krepšininkams Antanas suorganizavo dienpinigius. Tačiau dienpinigius, kuriuos davė žalgiriečiams, A. Guoga vėliau iš jų išlošė prie pokerio stalo. Ne tik dienpinigius. Iš Gintaro Einikio Antanas išlošė A. Sabonio dovanotą „Rolexą“.

„G. Einikis buvo tas, kuris labai labai norėdavo žaisti. Toks žmogus su azartu, tikiuosi, jam viskas gerai sekasi. Tai buvo auksinis olimpinis laikrodis, kurį A. Sabonis visiems nupirko po Barselonos olimpinių žaidynių. Bet atidaviau, nes man buvo gaila. Nors reikėjo pasilikti, nes, man atrodo, paskui vis tiek kažkur pridavė. Būčiau bent turėjęs gerą prisiminimą“, – LNK laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., pasakos A. Guoga.

Dar gyvendamas Australijoje, A. Guoga buvo tapęs Lietuvos krepšinio žvaigždės Rimo Kurtinaičio vadybininku. Antanas Australijoje surado komandą, su R. Kurtinaičiu sutarė dėl algos, R. Kurtinaitis atskrido, bet sutarto dydžio algos negavo.

„Pažadėjau daugiau, negu klubas davė, čia faktas. Tikėjausi, kad žaidėjas dar uždirbs iš reklamų ir pan. Bet paskui pats sumokėjau. Tai buvo skausminga, aišku, tų pinigų neturėjau, teko padirbėti, paplušėti, kad atiduočiau. Buvo gera patirtis, mes su Kurčiu ir kazino žaidėm, turėjom gražių vakarų, prasmingų“, – prisiminimais dalijosi A. Guoga.

Seimo nariui visuomet patiko krepšinis. 2010 m. Lietuvos rinktinėje atsisakė žaisti ryškiausios žvaigždės, rinktinė nepateko į pasaulio čempionatą Turkijoje. Tada į pagalbą atėjo Antanas ir jo verslininkai draugai, už beveik du milijonus litų Lietuvos krepšinio rinktinei nupirk vadinamąją „wild card“, teisę žaisti čempionate.

Lietuva tąkart pateikė didžiulę staigmeną ir pasaulio čempionate užėmė trečią vietą. Antanas iškėlė puotą. Tačiau sklando kalbos, kad, atėjus metui apmokėti puotos sąskaitą, A. Guoga dingo ir piniginę teko išsitraukti A. Saboniui.

„Tai tikrai yra mitas, sukurtas kažkieno. Kodėl reiktų nenorėti už maistą sumokėti? Aš visada moku. Bet ką čia ginčijuosi, reikia pasakyt, kas tai pasakė. Jeigu Sabonis taip pasakė, tai aš negaliu nieko sakyti“, – mįslingai kalbėjo A. Guoga.

Visas interviu su A. Guoga apie krepšinį, pinigus, naują gyvenimo būdą ir paliktą Australiją – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2. 

2020 11 30 20:07
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt