šeštadienis, gruodžio 4 d.
Kaip atsirado Giunterio vaidmuo: aktorius J. M. Tyleris barista dirbo ir realiame gyvenime
Alfa.lt
Scanpix
Jamesas Michaelas Tyleris

Jamesas Michaelas Tyleris Giunterio vaidmeniui seriale „Draugai“ turėjo ypatingų gebėjimų, skelbia portalas People.

J. M. Tyleris, kuris sekmadienį mirė būdamas 59 metų, anksčiau pasakojo, kad gebėjimas naudotis kavos aparatu padėjo jam gauti vaidmenį kultiniame seriale.

„Tiesą pasakius, anksčiau aš galvojau, kad magistro laipsnis menų srityje padės man aktoriaus karjeroje, tačiau, pasirodo, labiausiai pravertė mokėjimas naudotis kavos aparatu. Tai buvo laimingas atsitiktinumas, ir aš jaučiuosi labai dėkingas, kad turiu šį gebėjimą“, – pasakojo aktorius 2018 m.

Kai J. M. Tyleris gavo vaidmenį „Drauguose“, jis dirbo kavinėje Holivude. Jis dirbo ten dar keletą metų, kol tuo pat metu vaidino ir seriale.

„Aš pasilikau dirbti kavinėje ketverius metus. Taigi, pasilikau ten dirbti, nes nežinojau, ar dar tebevaidinsiu seriale. Kai veikėjas Giunteris labiau įsitvirtino seriale, mane kviesdavo vaidinti visą savaitę, ne tik vieną dieną per savaitę. Pagalvojau, gerai, aš nebeturiu tiek laiko darbui kavinėje. Kavinės savininkai pasakė: „Tu čia dirbi tik vieną ar dvi pamainas.“ Ten dirbo keli mano draugai, darbą mėgau ir dėl socialinio aspekto – tai buvo galimybė pamatyti visus kaimynystėje gyvenančius žmones. Tačiau pagalvojau, kad laikas išeiti iš darbo. Tai neatrodė teisinga“, – 2014 m. atskleidė J. M. Tyleris.

Nors mokėjimas naudotis kavos aparatu padėjo aktoriui gauti šį vaidmenį, J. M. Tyleris seriale neruošė kavos.

„Kavos aparatas nebuvo įjungtas, nes jis kelia didelį triukšmą. Tačiau seriale panaudotas kavos aparatas buvo senovinis. Aš niekada neparuošiau nė vieno kavos puodelio!“ – teigė aktorius.

J. M. Tyleris vaidino visuose 10 serialo „Draugai“ sezonų, kuriuose taip pat vaidino aktoriai Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Mattas LeBlancas, Davidas Schwimmeris ir Matthew Perry.

2021 10 26 20:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt