šeštadienis, gegužės 30 d.
Kaip ištekėti už savo išrinktojo: Middleton metodas
tiesa.com
Flickr.com

Kiekviena mergina susiranda savo princą, tačiau jis kaip kokia karališkosios šeimos atžala gali daug metų vilkinti vestuves. Kaip pasiekti, kad jis ryžtųsi pagaliau pasipiršti, galima pasimokyti iš Kate Middleton pavyzdžio.

1. Teisingai pasirinktas tikslas

Sakoma, kad Kate pasikabino princo Williamo plakatą ant savo miegamojo sienos, kai jai buvo 14 metų. Po kelerių metų ji atsisakė studijuoti Edinburge ir pasirinko St. Andrew universitetą, kuriame nusprendė mokytis princas. 2001 m. šio universiteto studentų skaičius išaugo pusantro karto, nes daug turtingų šeimų atžalų norėjo mokytis kartu su būsimuoju Didžiosios Britanijos karaliumi.

Psichologo komentaras

Jeigu nusprendėte, kad šis vaikinas jums likimo skirtas, tai būkite šalia, susipažinkite su jo draugais, sužinokite apie jo pomėgius, pagal galimybes užsiimkite jo mėgstamu hobiu ir laukite savo valandos.

2. Miela mergina iš geros šeimos

Jos tėvai, buvęs oro uosto dispečeris ir stiuardesė, įsteigė savo pramogų organizavimo verslą ir sugebėjo sukaupti nemažą turtą. Kate mokėsi prestižinėje mokykloje. Ji visada buvo ramaus, optimistiško būdo, užsiėmė sportu, domėjosi fotografija. Tačiau karališkosios šeimos matais ji vis tiek buvo nekilminga prasčiokė.

Psichologo komentaras

Prieš užkariaujant geidžiamo vaikino širdį reikia atkreipti dėmesį į save. Mes negalime pasirinkti tėvų ir savo išvaizdos, tačiau gyvenimo būdą, išsilavinimą ir interesus mes formuojame patys.

3. Jokios kompromituojančios praeities

Iki pažinties su princu devyniolikmetė Kate, žinoma, susitikinėdavo su vaikinais, tačiau nebuvo pastebėta jokiose skandalingose situacijose, jokiose kompromituojančiose nuotraukose. Su visais „buvusiais“ ji išsiskyrė gražiuoju ir liko su jais draugais. Nė vienas jų net už pinigus nedavė jokio interviu žurnalistams apie savo pažintį su ja.

Psichologo komentaras

Mes visi žinome, kad vyrai smaginasi su vienomis, o veda kitas. Nė vienas save gerbiantis vyras nesutiks, kad jo vaikų motina taptų laisvo elgesio moteris.

4. Įsimintinas pirmasis susitikimas

Tikriausiai Williamas matė Kate ir anksčiau, bet atkreipė į ją dėmesį būtent tą labdaros vakarą, kai buvo demonstruojamos mados ir Kate pasirodė scenoje su peršviečiama trikotažinio tinklelio suknele ir juodais apatiniais. Protingą merginą prigimtis apdovanojo puikia figūra. Nuo to vakaro princas ir ji tapo neišskiriamais draugais.

Psichologo komentaras

Jeigu mes eisime pasitikti savo likimo, būtinai pasitaikys toks momentas, kai turėsime suvaidinti pagrindinį vaidmenį. Tam nebūtina vilkėti peršviečiamos suknelės ar išnešti šiukšlių su makiažu ir aukštakulniais, bet gerą vakarinę suknelę ir batelius savo aprangoje turi turėti kiekviena mergina.

5. Pažintis su tėvais

Oficialiai Kate tapo Williamo drauge 2004 m., kai paparacai užklupo juodu slidinėjančius kalnuose. Tačiau Bakingemo rūmai pakvietė ją į princo pilnametystės šventę metais anksčiau. Matyt, protingoji Kate sugebėjo padaryti gerą įspūdį senajai karalienei.

Psichologo komentaras

Pažintis su būsimo vyro giminėmis – labai jaudinantis momentas ir merginai, ir išrinktojo šeimai. Todėl reikia elgtis labai atsakingai ir nenuleisti susižavėjimo kupinų akių nuo vaikino.

6. Atotrūkis

Po dvejų metų Williamas, duodamas interviu apie vedybas, sakė, kad jam dar tik dvidešimt dveji, ir paprašė duoti jam laiko iki trisdešimties, tik po to klausinėti apie santuoką.

Psichologo komentaras

Atotrūkis – tai dar ne santykių pabaiga, nes yra emocijos – įsimylėjimas, nuoskaudos, pyktis, nusivylimai, ir yra jausmai – meilė ir prisirišimas. O jeigu santykiai tikrai pasibaigė, tai geriau apie tai pranešti akis į akį, o ne viešai.

7. Sugebėjimas įveikti sunkumus

Kate prasidėjo juodasis periodas. Socialiniuose tinkluose ją pravardžiavo amžinąja nuotaka, kantriąja Kate. Feministės aiškino, kad princas šluostosi į ją savo kojas ir siūlė prisiminti moterišką orumą.

Psichologo komentaras

Šis Kate gyvenimo periodas kelia pagarbą. Ji nenusileido iki purvų drabstymo socialiniuose tinkluose, o paprasčiausiai gyveno savo gyvenimą. Vieną kartą prisigėrė su draugėmis, kurioms pasiskundė santykių su Williamu sunkumais, o paskui užmezgė romaną su kitu gerbėju.

8. Laiminga pabaiga

2010 m. Williamas pagaliau paskelbė apie sužadėtuves. Buvo paskirta vestuvių data – 2011 m. pavasarį. Kate Middleton dešimt metų laukė princo Williamo ir sulaukė.

Psichologo komentaras

Iš tikrųjų kuo ilgiau pora gyvena nesusituokusi, tuo didesnė tikimybė, kad jie išsiskirs po santuokos įteisinimo. Kate ir Williamo atveju taip neįvyko. Jie gyvena susituokę jau septynerius metus ir augina tris vaikus.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 01 20 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt