antradienis, liepos 14 d.
Kaip pamilti nemėgstamą darbą? Yra išeitis
tiesa.com

Nedaug žmonių pasaulyje užsiima tuo, kas jiems prie širdies. Dauguma dirba tokius darbus, kur jiems pavyko įsitaisyti ir kur juos daugmaž tenkina atlyginimas.

Jeigu žmogus dirba iš reikalo ir nekenčia savo darbo, nuo to jis laimingesnis netaps, karjeros nepadarys ir didesnio atlyginimo negaus. Kaip pamilti savo darbą, kad to neatsitiktų? Šie patarimai jums pravers.

I žingsnis. Privalumai

Žmogus iš prigimties būna linkęs kreipti didesnį dėmesį į neigiamus dalykus ir beveik nepastebėti teigiamų. Pasitaiko tokių situacijų, kur pliusų akivaizdžiai būna daugiau nei minusų. Darbas dažniausiai priklauso prie jų. Tikriausiai ir jūs keliatės kas rytą šeštą valandą, o namo grįžtate vėlai vakare. Užtat turite įdomų darbą, gaunate padorų atlyginimą, jus supa draugiškas kolektyvas. Nebūna tokių darbų, kurie susidarytų tik iš minusų arba tik iš pliusų. Viską nulemia jų santykis.

II žingsnis. Kvalifikacija

Naudingiausia investicija – investicija į save. Reguliariai kelkite savo kvalifikacijos lygį, užsiimkite savišvieta ir išsilavinimu. Tada ir dirbti bus įdomiau (atsiras naujų dalykų), ir naudos gausite daugiau.

III žingsnis. Atsidavimas

Bet kokiame darbe reikia ne tik gauti, bet ir duoti. Atiduodami savo žinias ir laiką darbui, jūs gaunate materialios naudos. Jeigu darbas yra mėgstamas, tai kodėl neatiduoti jam daugiau? Mainais pasikelsite aukščiau karjeros laiptais, pagerinsite savo materialinę padėtį, užmegsite daugiau įdomų pažinčių ir turėsite daugiau galimybių.

IV žingsnis. Poilsis

Dirbdami darbus, nepamirškite poilsio. Jeigu jaučiate, kad pavargote, atsistokite ir padarykite lengvą mankštelę. Neignoruokite pietų pertraukų, kurias galite skirti ne tik mitybai, bet ir pasivaikščiojimui. Pasirūpinkite sveiku miegu. Kai žmogus gerai išsimiega, jam būna lengviau ir maloniau dirbti. Per atostogas negalvokite apie darbą, stenkitės maksimaliai atsipalaiduoti ir džiaugtis gyvenimu.

V žingsnis. Priežastys ir pasekmės

Jeigu vadovai jumis nepatenkinti, išsiaiškinkite priežastį. Galbūt jus laiko nesąžiningu darbuotoju. Jeigu taip, stenkitės dirbti kruopščiau, gerinkite savo darbo rezultatus. Ir neslėpkite jų, kad vadovai galėtų pastebėti. Jeigu jų pastabos jums atrodo neteisingos, pasikalbėkite apie tai, galbūt gausite tikslesnį atsakymą ir naudingų patarimų.

Jeigu vis tiek nesugebėjote pamilti savo darbo, jei neįsivaizduojate savęs šioje vietoje ar šiose pareigose, laikas ieškotis kito. Nebijokite pakeisti savo aplinkos. Sėkmingiausi žmonės nudega ne vieną kartą, kol sulaukia pripažinimo. Užsiimkite tuo, kas jums įdomu, būkite atviri pasiūlymams, bandykite naujus dalykus. Tik taip galite susirasti savo vietą.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 08 14 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt