penktadienis, liepos 3 d.
Kaip paprasta: norint tapti milijardieriumi svarbiausia – mokėti rašyti
tiesa.com

Richard’o Branson’o vietoje norėtų atsidurti daugelis, tačiau tokių žmonių kaip šis turtuolis – vienetai. Visiems, norintiems pasiekti tai, ką turi jis, turtuolis negaili patarimų. Tereikia jų laikytis.

1950 metais pasaulį išvydęs R. Bransonas pirmąjį verslą sukūrė būdamas 16-os, kai pradėjo leisti žurnalą „Student“, po kelių metų ėmėsi prekybos muzikos įrašais – juos pirkėjams ėmė siųsti paštu. 1980 metais britas jau turėjo nuosavas oro linijas „Virgin Atlantic“, o šiandien jau valdo apie 400 kompanijų vienijančią verslo grupę „Virgin Group“.

Ją ir kitą R. Branson’o turtą „Forbes“ pernai įvertino maždaug 4 milijardais svarų sterlingų.

Tarp to turto – nuosava Necker sala Britų Mergelių salyne Karibuose, šis rojaus kampelis ir nurodomas kaip turtuolio gyvenamoji vieta.

Visą pasaulį – įskaitant ir Lietuvą – apkeliavęs 66 britas dievina aktyvų ir ekstremalų laisvalaikį, atrodo, jog sulaukus tokio amžiaus būtų galima visą laiką skirti tik gyvenimo teikiamiems malonumams, tačiau R. Branson’o siela nerimsta: užkariavęs žemę jis dairosi į kosmosą.

[7504]

Nuo 2004 metų jis nuosekliai siekia dar vieno tikslo – teikti kosminio turizmo paslaugą ir gabenti žmones pasižvalgyti po bekraštę visatą. Manoma, kad tokios kelionės taps realybe jau 2018-ųjų pabaigoje, tačiau startas anksčiau buvo vis atidėliojamas dėl įvairiausių priežasčių: pagrindinė – specialiai tokioms išvykoms pritaikyto erdvėlaivio kūrimas ir tobulinimas.

Jau žinoma, kad tokios kelionės bilietas kainuos mažiausiai 200 tūkst. JAV dolerių.

Būtent nepasiekiamų tikslų įvardijimas ir jų siekimas yra pagrindinė R. Branson’o sėkmės priežastis: verslininkas visada daro rašytinį savo idėjų sąrašą.

„Kiekvieną dieną dirbu žvelgdamas į tuos sąrašus, pažymiu jau įvykdytus darbus ir taip mano idėjos įgauna formą.

Tie sąrašai yra puikus struktūros pavyzdys, kaip idėjas paversti realybe, siekti savo tikslų“, – aiškina jis.

[7505]

Neseniai į spaudos rankas pateko ankstyvieji R. Branson’o sąrašai, daryti 1972 metų lapkritį, kai jis dar net negalėjo pagalvoti, kad turės tokią verslo imperiją.

Tame sąraše pirmuoju punktu įrašytas tiklas – „Išmokti skraidyti“. Žinoma, R. Branson’as jau pilotuoja lėktuvus.

Užrašyti savo idėjas jis pataria visiems.

„Nesvarbu, ar tai mažas kasdienis darbas ar didžiulė ateities svajonė, užsirašykite. Kaip savo gyvenimą įsivaizduojate 2020 metais? O kaip 2050-aisiais?

Kiekviena idėja privalo atsidurti užrašų knygutėje. Net jeigu ji atrodo neįmanoma. Juk niekada nežinai, kaip gyvenimo aplinkybės pasikeis. Kai kurios mano kompanijos gimė būtent taip, pirmiausia buvo užrašomos idėjos.

Aš savo norus užsirašinėju iki šiol. Tų norų – labai daug“, – savo patirtimi dalijasi milijardierius.

Viena diena iš R. Branson'o gyvenimo Necker saloje:

Britų milijardierius: žmonės šovė sau į kojas

2017 07 09 16:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt