ketvirtadienis, birželio 4 d.
Kaip per karantiną gyvena Tarasovų šeima? Violeta ėmėsi kirpėjos pareigų
Alfa.lt

Kur apsikirpti? Kaip moterims išlikti gražiais nagais, nudažytomis plaukų šaknimis ir ilgomis blakstienomis? Šias problemas namuose dabar sprendžia ir dainininkų Tarasovų šeima. Per karantiną Viliui užaugo plaukai, metas kirptis, bet jokia kirpėja nedirba. LNK laida „KK2“ praneša, kad vyro gražinimo ėmėsi žmona Violeta.

„Gaila tik, kad Violeta nemoka pamodeliuoti šukuosenos. Bet sakė, kad pabandys. Paprašiau, kad pakirptų tiesiog dėl patogumo, nes jau plaukai lipo ant ausų“, – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., „KK2“ laidoje per LNK pasakos žmonos kirpimo mašinėle pagražintas Vilius.

Pačiai Violetai daug sunkiau, plaukų nusidažyti pati negali, o juk turi išlikti graži – reikia nueiti bent į parduotuvę maisto.

„Man paprasta, manikiūrą, pedikiūrą, depiliacijas aš visada pati darausi, dažytis plaukų, aišku, nemoku, bet ir tai galėčiau padaryti“, – geros nuotaikos neprarado Violeta.

Vilius – didelis vyras, nemažai suvalgo, todėl Violeta karantino metu labai daug laiko praleidžia prie puodų.

„Anksčiau būdavo tie blic receptai – greitai, greitai, greitai, greitai, greitai, o dabar, kadangi galima tam daug laiko skirti, sukinėjuosi virtuvėje pakankamai ilgai. Štai, pavyzdžiui, burgundiškas jautienos troškinys, kurį reikia tris valandas troškinti“, – savo virtuvės puodus atvėrė dainininkė.

Dar viena karantino sukelta buities problema – sportas. Žmonės juk neturi savo namuose sporto salių, kaip išlaikyti formas?

„Mes mėgstam vaikščioti į sporto klubą, namuose sportas vis tiek neprilygsta sporto klubui. Su treneriais susirašome, ką dabar daryti. Galvojom, kad palakstyti galėsime, bet dabar rytai šalti, mums gerklei nelabai gerai eiti į lauką ir lakstyti“, – pasakojo Tarasovai.

Dainininkų šeima džiaugiasi bent tuo, kad neturi jokių skolų ir paskolų. Todėl, nors visi renginiai ir atšaukti, nebankrutuos.

„Džiaugiamės kad spėjome savo turą padaryti, 10 koncertų, prieš pat karantiną. Tai tų lašinių esam kažkiek užsiauginę. Džiaugiuosi, kad kiekvieną mėnesį nereikia mokėti už automobilį, už butą bankui nereikia mokėti“, – atskleidė atlikėjų šeima.

Visas pasakojimas iš karantinui uždarytų Tarasovų namų – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje „KK2“. 

2020 03 30 16:08
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt