ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Kaip per karantiną gyvena žinomi žmonės?
tiesa.com
LNK
Natalija Bunkė, Mia, Gintaras Mikalauskas

Populiari LNK laida „KK2“ šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., domėsis, kaip karantino metu gyvena prie dėmesio įpratusios mūsų žvaigždės. Nukelti arba atšaukti koncertai, vestuvės, jubiliejai – žvaigždžių gyvenime visiška tuštuma.

„Pažiūrėkit į mano nagučius, nusikapojau, nes tiek visokios veiklos, tiek tvarkymo... Žodžiu, namų tvarkytojos grįžo“, ­­­– juokėsi Natalija Bunkė.

Natalija turi planą B. Jei reikės, pramoniniu būdu siūs kaukes. O šiaip tai bandys išsilaikyti iš influencinimo ir savo gėlių versliuko.

"Kiekvienas iš mūsų turime galvoti, kaip prasimanyti tų pinigų, nes santaupos ilgainiui baigsis. Na, aš turiu ne vieną tokį versliuką, gal nedidelį, aišku, ir apmažėjimas bus didžiulis, bet gal kaip nors išgyvensim“, ­­­– optimizmo neslėpė N. Bunkė.

Mia dar prieš keletą savaičių gyveno stabiliai gerai. Buvo suplanuoti mažiausiai penki koncertai, pasirodymai privačiose šventėse. Nebeliko nieko.

„Baisu dėl koronaviruso, baisu dėl to, kad nėra darbo. O baisiausia, kad nežinome, kada visa tai baigsis, nes tikėtis, kad pasitaisys po dviejų savaičių, yra naivu. Mano manymu, ta banga tik prasideda“, ­­­– sakė Mia.

Aktoriui Gintarui Mikalauskui prasčiau. Jis ne influenceris. Laikais be koronos buvo vienas geidžiamiausių renginių vedėjų. Dabar Gintaras jaučiasi kaip kokiame kosmose, kur nėra telefono ryšio – telefonas nebeskamba ir nebeišsikrauna.

„Ką aš dabar veikiu? Priiminėju skambučius ir atsiprašymus, kad tas ir anas renginys neįvyks. Bet ar gali palyginti pinigus su žmonių sveikata?“ – retoriškai klausė aktorius.

Gintaras visas viltis deda į vasarą, į savo vardo svečių namus Palangoje. Jei, aišku, iki to laiko koronavirusas neišbaidys poilsiautojų.

Ką namuose veikia Stano, Mia, N. Bunkė ir kitos mūsų žvaigždės, iš ko ketina mokėti paskolas ir kaip pragyventi – išsamus pasakojimas jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., laidoje „KK2“ per LNK.

2020 03 18 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt