šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Kaip princesė Diana minėjo savo paskutinį gimtadienį?
tiesa.com
Flickr.com
Princesė Diana

Vakar princesė Diana būtų šventusi savo 58-ąjį gimtadienį. Tokią gražią dieną ji būtų sutikusi su jai brangiausiais žmonėmis, būtų sulaukusi gausybės ją mylinčių gerbėjų laiškų ir linkėjimų, kaip buvo ir tada, kai savo gimimo dieną minėjo paskutinį kartą.

Dviejų vaikų mama likus dviem mėnesiams iki jos tragiškos žūties atšventė savo 36-ąjį gimtadienį. Kaip ir derėjo britams, jie Dianai tada atsiuntė daugiau nei 90 gėlių puokščių ir nesuskaičiuojamą kiekį atvirukų su sveikinimais. Tačiau bene brangiausias gimtadienio sveikinimas jai buvo įteiktas paties sūnaus princo Harry.

Nors tuo metu jis negalėjo būti su mama, mat buvo pakeliui į mokyklą, princas paskambino mamai ir į telefono ragelį jai padainavo „Su gimimo diena“, rašo Mirror.co.uk.

Po arbatėlių su bičiuliais vakare Diana dalyvavo galerijos „Tate“ 100-ojo jubiliejaus labdaros renginyje. Į jį moteris atvyko pasipuošusi juodos spalvos suknele, kurią anksčiau tą dieną padovanojo garsus dizaineris iš Maroko Jacques Azagury.

Į galerijos jubiliejų Diana planavo eiti pasipuošusi kitu drabužiu, tačiau, gimtadienio rytą sulaukusi netikėto siuntinio iš dizainerio, ji pakeitė savo planus. Ir gerai padarė, mat ši suknelė tapo vienu įsimintiniausių jos įvaizdžių.

„Dianai ji be galo patiko. Kiek žinau, ji planavo vilkėti kitą suknelę, tačiau pasirinko manąją“, – „Hello“ sakė J. Azagury.

[TW=https://twitter.com/princessdibooks/status/1013430339438546944]

Prie ilgos žemę siekiančios suknelės princesė Diana priderino įspūdingą smaragdų vėrinį iš jos Karališkosios šeimos kolekcijos.

Į renginį Diana atvyko su savo broliu Charlesu Spenceriu. Tai buvo paskutinis kartas, kai jis ją matė. Po kelių savaičių jos laidotuvėse jis sakė: „Paskutinį kartą ją mačiau liepos 1 d., per jos gimtadienį, Londone, kai, kaip jai būdinga, ji ypatingos dienos neminėjo su draugais, bet dalyvavo labdaros renginyje. Žinoma, ji spindėjo.“

Tą lemtingą vasarą Diana ypatingą dėmesį skyrė humanitarinei veiklai, be poilsio darbavosi prie jos globojamų labdaros projektų, tarp kurių – ir pagalba Motinai Teresei Niujorke.

„Ji buvo laimingesnė, nei kada nors mačiau“, – tęsė Dianos brolis.

2019 07 02 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt