antradienis, sausio 26 d.
Kaip protingai pasinaudoti „Ryanair“ šventine akcija?
tiesa.com

Pigių skrydžių kompanija „Ryanair“ švenčia savo 30-ąjį gimtadienį. Šia proga kompanija savo klientams pateikė 1 milijoną £14,19 vertės bilietų pasiūlymų visomis kryptimis Europoje, - skelbė naujienų portalas independent.co.uk.

Deja, tuos, kurie tikisi rasti idėjų paskutinės minutės vasaros atostogoms, teks nuvilti, nes kompanija šias nuolaidas taiko skrydžiams nuo rugsėjo pradžios iki 2016-ųjų metų sausio pabaigos.

Tad kaip pasinaudoti šia akcija ir rasti pigesnius bilietus?

Dėl riboto „Ryanair“ teikiamų skrydžių skaičiaus, pirmiausia siūloma nuspręsti, kur ir iš kokio oro uosto keliauti. Pavyzdžiui, Londono Stanstedo oro uostas pasižymi vienu didžiausiu skrydžių įvairiomis Europos kryptimis pasirinkimu.

Norintys pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir rasti pigų bilietą turi žinoti, kaip veikia „Ryanair“ internetinis puslapis. Turėkite galvoje, kad kompanijos internetinė svetainė gali netikėtai „užlūžti“ dėl didelio pirkėjų antplūdžio, kurie taip pat tikisi sugauti savo laimikį.

Štai ką jums reikia daryti, ieškant pigių bilietų:

Eikite į „Ryanair“ internetinį puslapį ir atsiradusiame lange paspauskite ant „Nuolaidos“ arba „SALE“.

[672]

Atsidariusiame lange pamatysite slankmatį, nustatantį bilieto kainos ribas. Sumažinkite bilieto kainos rėmus iki 20 svarų.

[673]

Pasirinkite jums tinkamiausią oro uostą išvykimui.

[674]

Dabar belieka tik išsirinkti jums labiausiai patinkantį variantą ir pradėti planuoti kelionę.

[675]

Šventinė akcija galioja iki sekmadienio, liepos 12 d. vidurnakčio.

2015 07 09 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt