antradienis, sausio 26 d.
Kaip sutaupyti pinigų kasdieniniame gyvenime?
tiesa.com

Sakoma, kad pinigai - „slidus reikalas“. Vieni žmonės sugeba juos taupyti, o kitiems ne visada sekasi. Šie patarimai skirti visiems, norintiems sėkmingai taupyti, o galbūt ir užsidirbti.

Naudokite internetines palyginimo svetaines rasti pigiausias kainas prekybos centruose

Mysupermarket.co.uk lygina atskirų prekių kainas „Tesco“, „Sainsbury 's“, „Ocado“, „Waitrose“, „Asda“ ir „Aldi“ parduotuvėse, todėl jūs galite gauti geriausius pasiūlymus. Tarkim, svetainė rodo, kad braškių ir bananų vaisių „smoothie‘s“ kainuoja £2,79 (arba du už £5) „Tesco“ parduotuvėje, bet £1,39 „Waitrose“ prekybos centruose.

Neišmeskite senų telefonų, rūbų, CD ir DVD diskų

Mazumamobile.com yra viena iš daugelio interneto svetainių, kur galite parduoti savo seną mobilųjį telefoną. Jums bus sumokėta iki £45 už veikiantį iPhone 4 arba £10 už telefoną su defektais. Iš MusicMagpie.co.uk galite gauti pinigų už senus CD, DVD ir žaidimų diskus. Daugelyje svetainių, pavyzdžiui, ebay.com jūs taip pat galite parduoti bet kokius nereikalingus drabužius.

Pirkite prekybos centrų ženklu pažymėtas prekes

Pavyzdžiui, 420 g. keptų „Tesco“ pupelių pomidorų padaže indelis kainuoja 24 p., tuo tarpu „Heinz“ – 68 p. Labai dažnai prekybos centrų siūlomi variantai yra tokie pat maistingi ir gardūs. Nebijokite įsigyti ir išbandyti tokį maistą – labai tikėtina, kad liksite patenkinti, ir ne tik dėl to, kad sutaupėte.

Pasinaudokite nuolaidų svetainių pasiūlymais

Interneto svetainėse groupon.co.uk, vouchercodes.co.uk ir wowcher.co.uk kasdien pateikiami įvairūs pasiūlymai su didelėmis nuolaidomis kelionėms, restoranams, renginiams ir įvairiems kitiems užsiėmimams.

Eikite arba važiuokite dviračiu vietoj kelionės metro arba automobiliu

Tai atneštų ne tik naudos jūsų sveikatai, bet ir piniginei. Jeigu atstumai iki darbo Londone nemaži, pigiau keliauti autobusu. Su „Oyster“ kortele bilieto kaina būtų £1,50. Tuo tarpu metro kaina, priklausomai nuo atstumo, kurį važiuojate, gali svyruoti nuo £1.70 iki £9.20. Ir ši kaina tik į vieną pusę.

Auginkite savo prieskonines žoleles

Laikydami ir prižiūrėdami prieskoninių žolelių krūmelius namuose, išvengsite pakartotinio jų pirkimo prekybos centruose. Pavyzdžiui, baziliko augalas, „Sainsbury's“ kainuojantis £1,25, išgyvens, kol gaus saulės ir vandens, o žiemą bus laikomas atokiau nuo skersvėjų. 28g baziliko kekė „Sainsbury‘s“ kainuoja 80 p. ir galioja tik keletą dienų.

Automobiliu keliaukite su kitais žmonėmis, pasidalindami išlaidas

Jūs galite prisijungti prie tokių svetainių kaip liftshare.com arba GoCarShare.com ir rasti žmonių, kurie norėtų keliauti iš taško A š tašką B kartu su jumis, siekdami sumažinti išlaidas už benziną.

Planuokite atostogas iš anksto

Kalba eina apie lėktuvų bilietus, atostogų pasiūlymus ir kt. Niekada negali žinoti, ar netikėtai atostogoms atsiras paskutinės minutės pasiūlymas, tad ekspertai siūlo poilsį ir pramogas planuotis iš anksto, užsisakyti bilietus keliems mėnesiams į priekį, ne piko metu.

Atlikite apklausas internetu ir gaukite pinigų

Tam tikrose internetinėse svetainėse atlikdami apklausas galite užsidirbti nuo 40 pensų iki 10 svarų už vieną anketą. Pavyzdžiui, Mysurvey.com, onepoll.com, vivatic.com ir daug kitų.

Nepirkite vandens buteliuose

Ne tik dėl to, kad pirkdami vandenį buteliuose, kenkiate aplinkai, bet ir veltui švaistote pinigus. Geriau pripildykite daugkartinio naudojimo butelius vandeniu iš čiaupo. Apskaičiuota, kad 30 proc. prekybos centruose parduodami buteliai vandens yra pripildyti tokiu pačiu vandeniu iš čiaupo.

Naudokite biudžeto skaičiuoklę

Microsoft Excel skaičiuoklėje sukurkite lentelę ir rašykite visas savo išlaidas už nuomą, transportą, komunalines paslaugas, draudimą, telefono sąskaitas ir visa kita, kad užtikrintumėte, jog nešvaistote pinigų ir matytumėte, kur kiek išleidžiate. Google „namų biudžeto šablonas“ taip pat gali labai praversti.

Mokėkite vaikams pinigus už pagalbą buityje

Suteikdami sąlygas vaikams užsidirbti savo kišenpinigius, išmokysite juos vertinti pinigus, o jums nereikės mokėti samdomiems darbuotojams.

Pirkite elektronikos prekes „greituosiuose“ aukcionuose

Dauguma aukciono namų naudoja „Facebook“ reklamuoti greitai parduodamus daiktus, kurie anksčiau priklausė bankrutavusiems asmenims ar nemokioms įmonėms.

Sakykite „ne“ daiktams, kurių jums nereikia ir kurių nenaudosite!

2015 09 20 07:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt