ketvirtadienis, liepos 2 d.
Kaip Zodiako ženklams lengviausia nuslopinti išsiskyrimo skausmą
tiesa.com
pixabay.com

Išsiskyrimas – sudėtinga ir skausminga patirtis, kurios neįmanoma išvengti, bet širdies skausmą galima palengvinti ir įveikti jį greičiau. Ką pataria žvaigždės kiekvienam Zodiako ženklui, kad išsiskyrimo skausmą įveikti būtų lengviau?

AVINAS (03 21–04 20)

Avinams išsiskyrimo skausmą padeda įveikti fizinis aktyvumas. Visai nesvarbu, kokią sporto rūšį pasirinksite, bet užimtas kūnas padės užimti ir mintis, o geresnė fizinė būklė ir sveikata suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

JAUTIS (04 21–05 20)

Jaučiams išsiskyrimo skausmą padės įveikti dėmesys sau: grožio procedūros, masažas, maloni vakarienė, stiliaus atnaujinimas. Paprastai Jaučiai į meilę pasineria taip stipriai, kad pamiršta save, todėl, iširus santykiams, jiems būtina pasirūpinti savimi.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Dvyniams reikia bendravimo, kad jie galėtų atsigauti po išsiskyrimo. Susitikimai su seniai matytais draugais, ilgi ir nuoširdūs pokalbiai, malonūs prisiminimai padės Dvyniams išsigydyti širdies žaizdas ir planuoti ateitį.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Namai, ramybė, mėgstama veikla ir artimiausių žmonių draugija – viskas, ko reikia, kad Vėžiai įveiktų išsiskyrimo skausmą ir atrastų dvasinę pusiausvyrą.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Liūtams patinka prabanga, todėl brangus pirkinys arba puikios atostogos padės nuraminti širdies skausmą. Taip pat Liūtams vertėtų prisiminti savo privalumus ir atgauti pasitikėjimą savimi bendraujant su artimiausiais draugais.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Tvarkymasis padeda Mergelėms atsigauti ir nurimti. Mergelėms labai svarbi jų asmeninė erdvė, todėl buvimas vienumoje ir namų atnaujinimas joms yra geriausia terapija.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklės geriausiai jaučiasi tarp žmonių. Jums vertėtų stoti į klubą, kuris atspindėtų jus dominančias sritis ir pomėgius, kur galėtumėte susipažinti su panašių interesų žmonėmis. Taip pat Svarstyklėms patariama išbandyti savanorišką veiklą.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpionui reikia šiek tiek vienumos, kad jis galėtų atsigauti ir vėl bendrauti su žmonėmis. Leiskitės į kelionę ar trumpą išvyką, kad galėtumėte pabūti vienumoje, susigaudyti savo jausmuose ir atsigauti.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šauliams reikia nuotykių, netikėtumų ir išbandymų, kad galėtų įveikti širdies skausmą. Taip pat Šaulius teigiamai veikia sportas.

OŽIARAGIS (12 22–01 20) 

  Ožiaragiams padės atsigauti darbas. Jei turėjote idėjų ar tikslų savo darbe, bet neturėjote jiems laiko, pats metas skirti šiek tiek laiko savo karjeros ambicijoms.

VANDENIS (01 21–02 19)

Vandeniams padės įsitraukimas į savo didžiausią pomėgį, kuriuo užsiimdami jie atitrūksta nuo išorinio pasaulio. Nepamirškite, kad draugų apleisti nereikia.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Žuvims padėtų apsilankymas pas psichologą, kuris išklausytų ir padėtų atrasti jėgų ateities planams. Taip pat tiks ir pokalbiai su artimu žmogumi, kuris jus pažįsta ir supranta.

2019 04 23 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt