pirmadienis, kovo 8 d.
Kalėdos dar toli, bet baras Anglijoje jau papuošė eglutę
tiesa.com
facebook nuotrauka

Nors už lango Anglijoje dar ryškiai šviečia saulė, o termometrų stulpeliai rodo daugiau nei 30 laipsnių karščio, viena aludė Bristolyje jau laukia gražiausios metų šventės ir ta proga papuošė žaliaskarę, rašo Independent.co.uk.

Trečius metus iš eilės „The Air Balloon“ aludė kalėdinį medį pasistatė gerokai anksčiau, nei yra priimtina – iki šventės likus penkiems mėnesiams.

Tiesa, eglės spygliai iki Kalėdų tikrai nenubyrės, mat ji dirbtinė. Medelio aukštis – 1,52 m, o jo šakos papuoštos auksinės, sidabrinės ir baltos spalvos žaisliukais bei mėlynomis lemputėmis.

Šventinėmis dekoracijomis padabintos ir aludės lubos.Paradoksalu, kad Kalėdų eglė aludėje atsirado būtent šią savaitę, kai šalį alina karščio banga.

„Tai jau tapo tradicija. Trečius metus iš eilės eglę papuošiame taip anksti ir niekada nesame dėl to sulaukę neigiamų komentarų“, – sakė aludės vadybininkė Joanna Johnson.

Moteris atskleidė, kad papuošus eglę jau sulaukta ir pirmųjų užsakymų kalėdiniams vakarėliams, šventiniams pietums. „Mes norime pranešti žmonėms apie kalėdinius užsakymus, nes vietų greitai nebelieka“, – tęsė vadybininkė.

2019 07 28 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt